Türk Telekom Konyasporcell Hediye Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Konyasporcell Hediye Kampanyası

Eğer Türk Telekom müşteriyseniz takımınızdan kopmadan her zaman fanatik olduğunuz takımla iç içe olabilirsiniz. Güzel şehrimiz Konya’nın efsane takımı Konya Spor taraftarlarına Türk Telekom’dan Türk Telekom Konyasporcell Hediye Kampanyası geliyor! Oldukça dolgun kullanım haklarına sahip bu tarife ayda sadece 49TL. Takımının fanatiği olan her Konyaspor taraftarını Türk Telekom ayrıcalıklarından faydalanmaya çağırıyoruz.

Türk Telekom operatör şirketleri arasında müşterisine mutlak surette en çok sahip çıkan hiç şüphesiz tek şirket. Gördüğünüz üzere Konya Sporlu müşterileri de Türk Telekom çatısı altında kendilerine tahsis edilmiş ayrıcalıklardan faydalanabilecekler. Şimdi Türk Telekom’un Konya Sporlu müşterilerine yaptığı cazip tarife detaylarına geçelim.

Konyasporcell Kampanyası Detayları

Konya spor taraftarları konuştukça konuşacak! Türk Telekom adeta takım içerisinde iletişimin kopmaması için devrim niteliğinde bir tarife hazırlamış. Bu tarifenin en büyük ayrıcalığı Türk Telekom Konyasporcell Hediye Kampanyası dâhilinde Türk Telekom müşterisi olan Konya Spor taraftarlarının kendi aralarında sınırsız olarak konuşabilmeleri.

Bu dev tarife sayesinde Konya Spor taraftarı konuşmaya doyacak. Bu tarife Konya Spor taraftarlarına aylık 1000 SMS sunuyor. Ay boyunca gönlünüzce sevdiklerinize bu sayede SMS derdi çekmeden mesaj yollayabileceksiniz. Türk Telekom Konya Spor taraftarına çok bonkör davranmış tarife içerisinde Her Yöne konuşmalarınızda kullanabileceğiniz tam 1000 dakika yer alıyor.

Artık Konya Spor taraftarı ne kendi arasında ne de başkalarıyla konuşurken kalan kullanım bilgilerine bakmayacak. Evet geldik tarifenin asıl cezp edici noktasına. Dediğimiz gibi Türk Telekom Konya Taraftarına cidden bonkör davranarak aylık tam 6 GB internet kullanım hakkı vermiş. Kocaman 6 GB internetle sosyal medya, müzik, haber, video ve elbette Konya Spor maçlarını doya doya izleyebilirsiniz.

Türk Telekom sadece bu takım ile değil Fenercell, GSMobile, FırtınaCell gibi alternatifler ile taraftarlara tam destek sunuyor. Sizde bir taraftar olarak hem takımınızı hemde arkadaşlarınızı temsil etmek istiyorsanız hemen sitemiz üzerinden paketleri inceleyeme başlayın. İnternet paketiniz yok ise Türk Telekom bedava internet konumuza gözatarak ücretsiz paketler ve hediyelerden faydalanabilirsin. Bizi takip etmeye devam edin, kazançlı çıkın.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum