Türk Telekom MNG Kargo indirim Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom MNG Kargo indirim Kampanyası

Müşterilerine en avantajlı paket ve kampanyaları sunan Türk Telekom, sadece operatör içi kampanyaları ile değil operatör dışı kampanya düzenleyerek de kullanıcılarının yanında yer alıyor. MNG kargo ile anlaşma yapan Türk Telekom, kullanıcılarının kargo gönderiminde tam %30 indirim sağlıyor. Bu kampanya ile müşteri memnuniyetini hedefleyen ve müşterilerini her alanda mutlu etmeye çalışan Türk Telekom yapacağı birçok kampanya için de start verdi.

%30 İndirim MNG Kargo’da Türk Telekomluya!

Türk Telekom MNG kargo kampanyası 1 Ocak- 31 Mart 2017 tarihlerinde geçerli olup, kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerinin MNG boşluk TCKN yazıp 6262’ye SMS göndermeleri yeterlidir. Telefona gelen SMS yanıtını ilgili MNG kargo çalışanına iletmeleri gerekmektedir. Şifre tek kullanımlık olup, kampanyadan yararlanmak için her kargo gönderiminde yeni şifre alınmaktadır. Yani her şifre sadece o gönderiminiz için geçerli olup, başka bir gönderiminizde yeni şifre almanız gerekmektedir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemediği gibi iptal ve iade durumunda kampanya geçerli olmamaktadır. Katılımcıların kampanya için gönderdikleri SMS mevcut kullanım haklarından ya da mevcut tarifelerinden düşecektir. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücretine karşılık gelir belirtildiği gibi operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilmektedir. Kampanya süre ve kurgusu hakkındaki değişiklik hakkı MNG Kargo ve Avea iletişim A.Ş. ile TTNET A.Ş. saklıdır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterisini her alanda kazandırmayı hedefleyen Türk Telekom, yaptığı kampanyalar ile bu düşüncesini ön plana çıkarmaktadır. Sadece bireysel gönderimde kullanılabilen bu kampanya ile MNG Kargo ile yapacağınız gönderimlerde %30 indirim kazanmaktasınız. Böylece hem Türk Telekomlu olarak ayrıcalıklı olduğunuzu hissedeceksiniz hem de bu kampanya ile karlı çıkacaksınız.

Diğer kargo firmalarına nazaran daha olumlu yorumlar ve puanlamalar alan MNG Kargo, müşteri memnuniyeti açısından anketlerin bir çoğundan birinci sırada yer alıyor. Bunu değerlendirmek isteyen TT güzel bir kampanya hazırlamış diyebiliriz, bence değerlendirin. İndirim oranı gayet güzel, sürekli kullanım yapanların işine yarayabilecek bir etkinlik olmuş. Türk Telekom bedava internet paketi kampanyalarından sonra tabi bu biraz ilginç geldi size, bunu anlıyorum ama artık tüm faydalı kampanyaları paylaşma kararı aldık ekip olarak. Umarız size bir faydası olur, bizi mutlu eder. Takip etmeye devam edin 🙂

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum