Türk Telekom Mor XL Tarifesi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Mor XL

Türkiye’nin GSM alanındaki en yeni isimi olan Türk Telekom sektördeki varlığını göstermek için birçok kampanya ve çalışmalar düzenliyor. Düzenlendiği fırsatlar ile dolu kampanyalar ile şimdiden birçok abonenin yüzünü güldüren ve dikkatlerini çeken GSM operatörü bu hamlesi ile rakiplerini de düşündürtmeye başladı. Sektörde yeni bir isim olmasına rağmen şimdiden oldukça fazla rağbet gören firma her geçen gün daha fazla aboneye ulaşıyor. Günde güne daha da ivmeli bir şekilde başarısını arttıran GSM firması, duruşunu artık herkese ispat etmiş durumda. Uzun yıllar daha bu alanda gelişim gösterecekmiş gibi duruyor.

Mor tarifeleri ile Türkiye genelindeki birçok kullanıcının sorunlarına çözüm bulan firma, mobil hat kullanıcılarının büyük bir çoğunluğunun beklentilerini karşılamış gibi duruyor. Bu hamlesi ile kendine yeni yeni aboneler kazandıran ve onların ihtiyaçlarını, isteklerini ve beklentilerini önemsediğini gösteren mobil operatör, bu düşünce tarzı ile ve başarı grafiği ile daha da büyüyeceğinin sinyallerini veriyor.

Sizde bu fırsata katılarak hem yakınlarınız ile rahat bir şekilde konuşup, mesajlaşabilir üstüne 4.5G hızında bir internete deneyimi yaşayabilirsiniz.

Türk Telekom Mor XL’a Nasıl Katılabilirim?

5555’e  “Mor XL 10 GB” yazıp göndererek hemen bu fırsattan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri aracılığı ya da internet kanalı üzerinden de geçiş yapabilmeniz mümkündür. Türk Telekom mağazalarına gidip MOR XL’a katılım sağlayabilmeniz de mümkündür.

Katılım Şartları

Tüm abonelerinin katılımına açıktır ve sağlamanız gereken herhangi bir koşul bulunmamaktadır.

İçeriğinde Neler Var?

Her yöne 750 dakika, her yöne 5000 SMS ve 10 GB internet kullanımı hattınıza tanımlanır ve 30 boyunca bu içeriğin keyfini sürebilirsiniz.12 aylık taahhüt yaparak bu fırsattan kampanyalı olarak faydalanıp 64 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. yaptığınız zaman 55 TL karşılığında sahip olabilirsiniz.

Kontratsız ise ödemeniz gereken ücret 74 TL’dir.

Nasıl İptal Edebilirim?

Self servise giriş yaparak ya da müşteri hizmetlerine telefon ile bağlanarak çıkış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylar

Kullanılmayan haklar gelecek aylara devredilmez ve silinir.
Paket içeriğiniz bittiği zaman kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için ise “KALAN” yazıp 5555’e kısa mesaj atarak ya da internet kanalı yolu ile bilgi edinebilirisiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum