Türk Telekom Morhipo Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Morhipo Kampanyası

Gün geçmiyor ki Türk Telekom yeni bir kampanyayla karşımıza çıkmasın. Verdiği internet, SMS ve dakikalarla kendini ön plana çıkaran Türk Telekom, bu sefer bambaşka bir kampanya ile karşımızda. Özellikle alışverişi seven Türk Telekom kullanıcıları için sevindirici bir haber geliyor. Morhipo ile iş birliğine giren Türk Telekom, kullanıcıları için indirim fırsatı sunuyor. Türk Telekom Morhipo kampanyası ile yine ses getiriyor.

Morhipo’dan 150 TL ve üzeri sezon alışverişlerinde 30 TL indirim!

Türk Telekom kullanıcıları Morhipo’dan yapacaklar sezon alışverişlerinde indirime sahip oluyor. Morhipo’dan yapılacak olan 300 TL ve üzeri sezon alışverişlerinde 30 TL indirim fırsatı sunuyor. Kampanya 1- 31 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerli.

Bu kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerinin MORHIPO boşluk TCKN yazıp 6262’ye SMS göndermekeri ve gelen şifreyi de web sitesi veya mobil uygulama üzerinde sepet adımı kısmında “Hediye çeki kodu” gir kısmına girildiğinde indirim otomatik olarak uygulanacaktır. Şifreler tek kullanımlık olup, bir diğer indirim için yeniden SMS göndermeniz gerekmektedir. Kodların kullanılabilmesi için Morhipo.com’a üye olması gerekmektedir. Her bir Morhipo.com üyesi kampanyadan sadece bir defa faydalanabilir. Her alışverişte yeni şifre alınması gerektiği gibi, özel indirim kulübü ve elektrik- elektronik ürünlerinde kampanyaya dahil indirim uygulanamaz.

Kampanya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanmaktadır. 6262’ye gönderilen kısa mesaj bir SMS ücreti olup, bağlı bulunulan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilecektir.

Türk Telekom’un yaptığı bu kampanya ile siz de internet üzerinden ve Morhipo’dan yaptığınız alışverişlerde 30 TL indirim kazanabilirsiniz. Her morhipo üyesinin sadece bir kez yararlanabildiği bu kampanya ile sezon alışverişlerinde 300 TL ve üzeri harcama yapmanız gerekmektedir. Özel indirim kulübünden ve elektrik- elektronik kısmından yapılan alışverişlerde geçerli olmayan bu kampanya sadece sezon ürünlerinden yapılan alışverişlerde geçerli olmaktadır.

Birçok kampanya ile karşımıza çıkan Türk Telekom, kullanıcılarına sağladığı avantajlı paketlerle gündeme geliyordu. Operatörler arasındaki rekabetten dolayı bin bir farklı avantaj paketleri sunan operatörler, kullanıcıları kendi operatörlerinde tutmak için farklı alanlara da yöneldiler. Bakalım bizi ilerleyen zamanlarda neler bekliyor.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile ilgili paketleri ilgili konumuzdan bulabilirsiniz!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum