Türk Telekom Müzik Uygulaması APK indir

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Müzik Uygulaması APK indir

Kullanıcılarına yerli ve yabancı her türlü müziği dinleme fırsatı sunan Türk Telekom Müzik; bir Android uygulamasıdır. Uygulama her gün yenilenen çalma listesi ile abonelerine yerli ve yabancı popüler şarkıları sınırsız dinleme imkanı sunar. Her türlü şarkıyı moduna ve türüne göre hazırlamış olan Türk Telekom Müzik uygulaması ile ünlü sanatçıların seçtiği şarkıları doyasıya dinlemenin keyfini yaşayın.

Ayrıca internetin olmadığı zamanlarda da Türk Telekom Müzik uygulaması sayesinde çevrim dışı müzik dinlenebilmektedir. Böylece müzik keyfi yarıda kalmadan devam edecektir. Türk Telekom Müzik uygulaması ile ister çevrim içi ister çevrimdışı sınırsız müzik dinlemenin yanında, HD dinle özelliği ile her türlü şarkıyı yüksek kalitede dinleme imkanına da sahip olursunuz.

Türk Telekom Müzik Uygulamasın İçeriği

Sitemiz üzerinden, yüzlerce yerli ve yabancı şarkıyı dinlemenin yanında, müzik videolarını da izleme fırsatı sunan Türk Telekom müzik uygulaması indir seçeneğini tıklayarak, sizler de kaliteli müzik dinlemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Türk Telekom Müzik uygulamasında müzik dinlemenin yanı sıra, müzik dünyasına dair haberleri de takip ederek güncel müzik bilgilerine ulaşabilirsiniz. Türk Telekom Müzik uygulaması, yeni albümler, video klipler, en çok dinlenilen parçalar listesi ile aradığınız şarkıyı daha kolay bulma imkanı sağlar.

Geliştirilmiş ve sadeleştirilmiş ara yüzü ile istenilen parçayı bulmak son derece kolaydır. Ayrıca beğendiğiniz şarkıları sıralayarak bir liste oluşturabilir ve favorilere ekleyebilirsiniz. Bu sayede aradığınız şarkıyı dilediğiniz zaman kolay bir şekilde bulabilir ve istediğiniz kadar dinleyebilirsiniz. Beğendiğiniz şarkıları favorilere eklemenin yanında kendi listenizi oluşturabilirsiniz ve bu şarkıları sevdiğiniz insanlarla da paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom Müzik uygulamasının kaliteli müzik hizmetinden yararlanmak için Android Apk indir seçeneğine tıklamanız yeterli. İlk ay her türlü hizmeti ücretsiz kullanma hakkına sahipsiniz. Uygulamanın ücretsiz versiyonunda 1000 şarkı dinleme imkanı vardır. Ayrıca Türk Telekom, Premium aboneliği olan kullanıcılarına; sınırsız müzik dinleme, çevrimdışı müzik dinleme ve HD kalitede müzik dinleme gibi fırsatlar sunmaktadır. Premium versiyonunda herhangi bir kısıtlama olmadan, satın aldığınız şarkıyı çevrimdışı da dinleyebilirsiniz. Tabiki uygulamayı aşağıda vereceğim buton üzerinden ve Google Play aracılığı ile indirmek en güvenli işlem olacaktır.

Türk Telekom Müzik Uygulaması

Türk Telekom Müzik Uygulaması

Ayrıca bir önceki yazımız olan Türk Telekom online işlemler uygulaması da ilginizi çekerse indirmenizi tavsiye ederiz. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum