Türk Telekom O Ses Türkiye Tarifesi – Kampanya

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom O Ses Türkiye Tarifesi – Kampanya

Türkiye’nin beklediği O Ses Türkiye Tarifesi Türk Telekom’da hayata getirildi. Birçok yarışmacının katıldığı bu yarışmada aileler istese de yarışmacılarına oy atamıyorlardı. Bunun tek nedeni ise sonrasında faturaya yansıyacak fiyatın artacağıydı. Türk Telekom çıkardığı tarife ile O Ses Türkiye hayranlarına ve burada yarışan kişilerin ailelerine en büyük desteği verdi.

O Ses Türkiye Tarifesi

Nasıl Yapılır?

Dopdolu içeriği ve O Ses Türkiye yarışmasına özel ücretsiz oy kullanma hakkı ile ayda sadece 45 TL’ye O Ses Türkiye Tarifesi! Tarifenin tek avantajı bu da değil. Tarife dahilinde her yöne 1000 DK, her yöne 1000 SMS, 4 GB cepten internet, aylık 5 adet ücretsiz oy hakkı, 12 ay ücretsiz Türk Telekom Müzik Premium ve 12 ay ücretsiz Tivibu Go Giriş Paketi de tarifeye dahil avantajlardan. Yalnızca bu verilenler ile tarife sınırlı tutulmamış da üstelik. Taahhütlü aylık ücret 45 TL iken, taahhütsüz aylık ücret 55 TL. böylece taahhüt yaptırmadan yani bağlı kalma sözü vermeden istediğiniz zaman tarifenizi kullanmayabilirsiniz. Böylece bizi en çok sınırlandıran ve düşündüren, vazgeçtiğimizde ise ödemek zorunda kaldığımız faturalardan böylece kullanıcılarını da kurtarmış. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Türk Telekom, yaptığı kampanyalarla hep rakiplerinin bir adım önünde yer almıştı. Bu kampanya ile de hem yarışmacıların ailelerinin hem de O Ses Türkiye izleyicilerinin gönlünü almayı başardı. Gönderilen oylar ile yarışmacılarını destekleyen kullanıcılar bunu hem bedavaya yapıyor hem de tarifenin diğer avantajlarından faydalanıyor. Yalnız belirtilen 45 TL için, tarifeye numara taşıma, yeni hat aktivasyonu veya Türk Telekom mobil faturasız tariflerden geçiş yoluyla gelen müşterilere, 12 ay taahhüt koşulu ile sunulmakta. Taahhüt yaptırmak istemeyen kullanıcılar ise cayma bedeli ödememeleri ile beraber her ay yalnızca 10 TL fark ile taahhütsiz olarak bu tarifeden yararlanabilir. Böylece aklında soru işareti olan ve tarife dahilindeki kullanım haklarının miktarından memnun olmayan kullanıcılar taahhüt imzalamadan, dilediği zaman tarife değiştirme hakkına sahip oluyor. Bu tarife nasıl yapılır konusuna geldiğimizde ise, bu tarife için size en yakın Türk Telekom şubesine gitmeniz yeterli. Müşterilerinin yüzünü güldüren Türk Telekom 2017’de de müşterilerinin yanında!

Türk Telekom bedava internet paketi konusuna gözatmak içinde can attığını biliyoruz, orayıda ziyaret etmen bizi çok mutlu eder. Yorum da bırakırsan bizi şereflendirirsin. Çok teşekkürler!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum