Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması APK indir

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması APK indir

Türk Telekom mobil uygulaması;  ister faturalı hat sahibi olun, ister faturasız hat sahibi olun, her türlü Türk Telekom online işlemlerinizi mobilden daha kolay bir şekilde halledebilme imkanı sunan bir android hizmetidir. Türk Telekom mobil uygulamasına kendi belirlediğiniz şifre ile veya parmak iziniz ile giriş yaptıktan sonra her türlü işleminizi istediğiniz yerden, hiçbir zahmete girmeden halledebilirsiniz. Türk Telekom online işlemler mobil uygulaması ile evde internet online işlemleri ve ev telefonu online işlemlerinizi de kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Uygulaması

Türk Telekom mobil uygulamasından yararlanmak için tek yapmanız gereken, telefonunuzda Google Play Store ya da App Store’dan Türk Telekom online işlemler uygulaması indir seçeneğine tıklayarak, android uygulamasını indirmek olacaktır. Bu uygulama ile tarife ve paket bilgilerinizi ana ekranda görebilmeniz mümkündür. Paket detaylarınızı ayrıntılı bir şekilde görebilir ve bunun yanında konuşma, sms ve mobil internetinizin ne kadar kaldığını grafiksel olarak inceleyebilirsiniz.

Kampanyalı tarifelerden haberdar olabilirsiniz ve aynı zamanda kendi tarifenize dair bilgilere kolayca erişebilirsiniz. Hatta isterseniz tarife değişikliği de yapabilirsiniz. Güncel bilgileri cihazınızdan takip etmek için Android Widget’ı indirebilirsiniz.

Bunun dışında fatura bilgileriniz öğrenebilir ve ödenmemiş faturalarınızdan haberdar olabilirsiniz. Eğer faturasız hat sahibiyseniz, mevcut bakiyenizi öğrenebilir ve dilerseniz TL yükleyebilirsiniz. Türk Telekom mobil uygulaması sayesinde, fatura ödeme işleminizi kredi kartı ile halledebilir ve mobil hattınıza TL yükleyebilirsiniz.

Siz de Türk Telekom mobil uygulamasının kolaylıklar dünyasından yararlanmak için vakit kaybetmeden androidd apk indir seçeneğini tıklayın, istediğiniz yerden istediğiniz zaman online işlemlerinizi gerçekleştirmenin keyfini doya doya yaşayın. Uygulamayı indirdiğinizde ‘Beni Hatırla’ özelliği sayesinde şifresiz giriş yapabilir ya da uygulamaya daha kolay ve daha güvenli giriş yapabilmek için parmak izi uygulamasını kullanabilirsiniz. Türk Telekom mobil şifrenizi *952#’yi tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Ya da SIFRE yazıp 5555’e göndererek de şifrenizi öğrenmeniz mümkündür. Türk Telekom online işlemler mobil uygulaması ücretsizdir. Ayrıca Türk Telekom mobil uygulaması üzerinden hattınızı dolaşıma açma ve kapama işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Türk Telekom Online İşlemler

Türk Telekom Online İşlemler

Ayrıca bu uygulamanın içeriğinde ki paketlerden bazıları uygulama indirdikten sonra hediye olarak veriliyor. Bunlarıda ilgili konumuz olan Türk Telekom bedava internet ile keşfedebilirsin. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum