Türk Telekom Prime Paket ve Kampanyaları 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Prime Paket ve Kampanyaları 2017

Türk Telekom Türkiye’nin önde gelen GSM şirketlerinden biri olarak kampanya ve paketleriyle müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor. Marka birleşiminin ardından müşteri memnuniyetine daha çok önem verdiğini gösteren kampanyaları imza atı. Yapmış olduğu kampanyalar da paket içeriklerini olabildiğince yüksek tutarak müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya halen devam ediyor. 2017 yılında bu kampanyalarını devam ettiren Türk Telekom, yeni hat alarak Türk Telekom abonesi olanlara, numara taşıma yöntemiyle Türk Telekom’a geçen müşterilerine ve Türk Telekom faturasız veya faturalı aboneleri için Prime Paketlerini sundu. Prime paketlerden aylık taahhütlü veya taahhütsüz yararlanmak mümkün. Taahhütlü olarak yada taahhütsüz olarak bu paketlere geçmek de oldukça kolay. Türk Telekom müşteri SMS hattı 5555’e SMS göndererek, 444 1 444 müşteri hizmetleri arayarak yada Türk Telekom bayilerine giderek Türk Telekom Prime Paketlerine geçiş sağlayabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra prime paketleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Türk Telekom Prime paket olarak müşterilerine iki seçenek sunmuş. Prime paket olarak; Prime 15 GB paketi ve Prime 10 GB paketi olarak iki seçenekten size uygun olanı seçerek geçebilirsiniz.

Prime 15 GB Paketi

Bu paket içeriği ile; her yöne 1000 DK, her yöne 1000 SMS ve 15 GB internet paketine aylık 75 TL ödeyerek taahhütlü veya taahhütsüz olarak kullanabilirsiniz. Paket için 12 ay Türk Telekom müşteri olma sözü vermeniz gerekmektedir. Paket içeriği olarak her fatura dönemi boyunca yurt dışı aranma hediyesi olarak 60 DK hediye verilecektir. Bu hediye bir defaya mahsus değil her fatura döneminde yenilenecektir. Bu pakete taraftar paketi veya diğer işbirliği paketlerden gelen müşteriler için ilk ay ücretlendirmesi 95 TL olarak yansıtılmaktadır. Bu paket kapsamın da verilen dakika haklarınızı 3. bir şahsa devredemezsiniz. Ayrıca kullanım haklarınız ay sonunda silinir ve bir sonraki fatura dönemine aktarılmaz. Kampanya hakları Türk Telekom marka işbirliği elinde bulunduğundan paket fiyatları ile ilgili fiyat güncellemesi yapabilir. Tarifeniz için kullanım haklarınızı sorgulatmak için; dakika kullanımı için büyük harflerle SES yazarak 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. SMS haklarınız için büyük harflerle SMS yazarak 5555’e gönderebilirsiniz. İnternet kullanımınızı kontrol etmek içinde aynı şekilde INTERNET yazarak 5555’e SMS yoluyla gönderirseniz paket haklarınızı sorgulayabilirsiniz. Prime 15 GB tarifesine geçmek isterseniz, telefonunuzun mesaj yaz bölümüne Prime 15 GB yazarak 5555’e SMS gönderebilir, Türk Telekom bayilerine gidebilir yada 444 1 444’Ü arayarak tarifeye geçiş talebinde bulunabilirsiniz.

Prime 10 GB Tarifesi

Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu Prime Paketlerden bir diğeri Prime 10 GB tarifesi. Bu tarifede sizin için oldukça yüklü paket içerikleri mevcut.Hizmet kalitesi artırmak adına sunduğu bu pakette; her yöne 1000 dakika içeriği, aynı zamanda 1000 SMS her yöne ve 10 GB Cepten İnternet hakkı bulunmaktadır. Bu pakette ücretlendirme taahhütlü olanlar için aylık olarak 59 TL, taahhütsüz tarife isteyenler için fiyat farkı olup 79 TL’dir. Ayrıca Türk Telekom’a numara taşıyarak gelenler, yeni hat alanlar ve faturasız kullanımdan faturalı kullanıma geçen müşteriler için ücretlendirme 49 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca iş birliği ve taraftar paketlerden geçiş yapanlar için ücretlendirme periyodu aylık olarak 69 TL’dir. Taahhütsüz geçiş için ücretlendirme 89 TL olmaktadır. Belirlenen fiyatlar için KDV ve ÖİV tutarları dahildir. Pakete geçiş yapmak isteyenler Prime 15 GB tarifesinde olduğu gibi 5555 Prime 10 GB yazarak SMS gönderebilir, Türk Telekom bayilerine giderek talepte bulanabilir yada 4444 1 444 müşteri hizmetlerini arayarak Prime 10 GB tarifesine geçiş yapabilirler. Tarife içeriğinde ki dakika kullanımları bir sonraki aya devretmediği gibi 3. bir kişiye devredilmez. Bu tarife için aylık 60 DK yurt dışı arama alabilirsiniz.

Bedava internet konusunda da buna benzer bir çok kampanya ve tarifeye yer verdik. Hemde başka bir operatör için. Belki ilgini çeker, gözatmak istermisin? Bizi takip etmeye deva edin, hem cebiniz hem yüzünüz gülecektir.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum