Türk Telekom Ramazan Sahur İnternet Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Ramazan Sahur İnternet Kampanyası

Türkiye’nin GSM alanındaki en yeni isimlerinden olan Türk Telekom sektördeki yerini sağlamlaştırmak için yaptığı hamleleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu alanda yeni bir isim olmasına rağmen hem kullanıcı sayısında gözle görülür bir artış olan firma, bu başarısı ile rakiplerinin de dikkatini çekiyor.

Kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yaptığı kampanyalar ile onların isteklerine önem verdiğini gözler önüne seriyor. Bu yaklaşımı ile hem mevcut müşterilerinin yüzünü güldüren hem de yeni müşteri kazanan firma bu başarılı atılımları ile sektördeki yerine kalıcılaştırıyor.

Bu seferde Türk Telekom Ramazan Sahur kampanyası ile mobil kullanıcılarının yüzünü güldüren firma, bu hamlesi ile birçok kişiyi sevindirdi. Ramazan boyunca sahur döneminde müşterilerine hem internet hem de şebeke içi dakika hediye eden firma,  bu senenin Ramazan fırsatları arasında en dikkat çeken fırsatı mobil kullanıcılarına sunmuş gibi gözüküyor. Bu cazip fırsattan hemen faydalanmak için sizde vakit kaybetmeden katılım sağlayın ve yakınlarınız ile konuşmak, cepten internete bağlanmak için kullanabileceğiniz hediyelerinizin keyfini çıkartın.

Nasıl Yapılır?

5555’ye “SAHUR” yazıp yollayarak hemen katılabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Faturasız Ofis, ​ Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu tarifelerine aboneliği olmayan bireysel faturalı ve faturasız tüm aboneler katılım sağlayabilir.

Kullanım İçeriği Nedir?

02.00 ile 06.00 saatleri arasında kullanabileceğiniz cepten 10 GB internete ve şebeke içi 1000 dakika konuşma hakkına sahip olursunuz.

Nasıl İptal Edebilirim?

5555’e “IPTAL SAHUR” yazıp yollayarak iptal edebilirsiniz. İptal işleminiz gerçekleştiği takdir de tekrar katılım sağlayamazsınız.

Detaylar

Kullanılmayan haklar silinir.
Kullanım haklarınızı sorgulamak için 5555’ye “KALAN SAHUR” yazıp yollamanız yeterlidir.
Her abone bir kez katılım sağlayabilir.
Bu kampanyadan faydalanmaya başlayan aboneler otomatik olarak 4.5G hizmetinden de yararlanmaya başlarlar.

Bir önce ki yazımız olan Turkcell ramazan bedava internet yazısına gözatabilirsiniz, sizin için oldukça avantajlı olacaktır.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum