Türk Telekom Selfy Bedava internet, SMS, Konuşma Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Selfy, Türk Telekom operatörü tarafından gençlere ve öğrencilere özel geliştirilmiş bir üyelik paketidir. Bu pakete yalnızca 7-24 yaş arasındaki bireyler TC kimlik numaraları ile abone olabilirler. Selfy paketlerinde Türk Telekom gençlere özel indirimli yahut ücretsiz konuşma, sms yahut internet kampanyalar sunmaktadır. Aratırken “Selfie”, “Selfi” gibi aramalar yapanlar oluyor, önce araştırın arkadaşlar 🙂

Selfy’li Geceler Kampanyası

Türk Telekom Selfy’li müşterilerine bu kampanya ile akşam dokuzdan sabah dokuza kadar diğer faturasız Selfy’li Türk Telekom müşterileri ile ücretsiz olarak mesajlaşma, konuşma ve mini bir sosyal medya paketi sunmaktadır. Bu kampanyadan hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapan faturasız Selfy’li Türk Telekom müşterileri yararlanabilecektir. Bu kampanyaya abone olmak için Tl yüklemeden önce gece yazıp 4545’e göndermeleri gerekmektedir. Gece kampanyası yoğun ilgi aldığı için daha cazip teklifler ile tekrar gelebilir.

İnternet Dolu Kampanya

Türk Telekom’un Selfy abonesi müşterilerine özel olarak başlattığı bedava internet dolu kampanyasın da 4 GB internet, her yöne 500 dakika ve 5000 sms ayda yalnızca 43 TL. İnternet dolu kampanya paketine abone olan Selfy’li müşteriler internet kotalarının bitmesi durumunda 2 GB interneti yalnızca 7 Türk lirasına satın alabilirler. Bu kampanyadan yararlanan Selfy’li müşteriler Selfy’lilere özel bol internetli geceler kampanyasına da katılarak saat 00.00-06.00 arasında Bedava internet imkânından yararlanabilirler.

Bol internetli Geceler Kampanyası

Bol internet gece kampanyası ile Türk Telekom Selfy’li müşterilerine gece 00.00 ile 06.00 arasında 3GB bedava internet imkânı sunmaktadır. Bu kampanyadan Bol ve Hızlı 5 GB, Bol ve Hızlı 3 GB, Bol ve Hızlı 7 GB Süper Fırsat 2 GB, Süper Fırsat 4 GB, Süper Fırsat 3 GB, Yeni Yıl 8 GB, Yeni Yıl 4 GB, Yeni Yıl 6 GB, Yeni Yıl 10 GB  tarifelerini kullanan Türk Telekom müşterileri yararlanabilir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için GECENET yazıp 4545’e Sms göndermek gerekmektedir. Türk Telekom Selfy kampanyaları 2. bölümüne geçiyoruz…

Turk Telekom Selfy Logo Vector

Turk Telekom Selfy Logo Vector

Türk Telekom Süper Fırsat Kampanyaları

Süper Fırsat 2 GB Kampanyası

Bu kampanya ile Türk Telekom her yöne 750 Dakika, 5000 sms ve 2 GB interneti Selfie’li müşterilerine özel olarak ayda 28 Türk Lirasına hizmet vermektedir. Cepten internet kotasını dolduran müşterilere 4 GB internete kadar her 1 GB internet yalnızca 5 TL. Bu kampanyaya abone olan müşteriler dilerlerse Bol internetli geceler kampanyasından gece 00.00-06.00 saatleri arasında ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Süper Fırsat 3 GB Kampanyası

Bu kampanyada Selfy’li Türk Telekom müşterilerine her yöne 750 dakika, 5000 sms ve 3 GB internet ayda 33 Türk Lirası. Paketindeki internet kotasını dolduran müşterilere tarifeye ek 1 GB internet 5 TL’dir. Kampanya ya katılmak için SUPER3GB yazıp 4545’e sms göndermek gerekmektedir. Bu kampanyaya abone olan müşteriler bol internetli geceler kampanyasından gece 00.0 ile 06.00 saatleri arasında ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Türk Telekom Bedava internet

Süper Fırsat 4 GB Kampanyası

Bu Kampanyada Selfy’li Türk Telekom müşterilerine her yöne 750 Dakika, 5000 sms ve 4 GB internet ayda 38 Türk Lirası. Süper fırsat paketinden yararlanmak için SUPER4GB yazıp 4545’e sms atmak gerekmektedir.

 Türk Telekom Bol ve Hızlı Kampanyaları

Türk Telekom bol ve hızlı kampanyalarından yalnızca Selfy abonesi olan kişilerden son 30 gün içerisinden hattını Türk Telekom’a taşıyanlar ve yeni hat alanlar yararlanabilir.

Bol ve Hızlı 2 GB Kampanyası

Türk Telekom faturasız tarifelerine geçenlere özel her yöne 750 Dakika, 1000 Sms ve 2 GB internet ayda sadece 19 TL. Bu kampanyadan yalnızca numarasını 30 gün içinde Türk Telekom’a taşıyanlar ve yeni hat alan müşteriler yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için BOLHIZLI2GB yazıp 5555’e göndermek gerekmektedir.

Türk Telekom Selfy Bedava internet, SMS, Konuşma Kampanyası

Türk Telekom Selfy Bedava internet, SMS, Konuşma Kampanyası

Bol ve Hızlı 5 GB Kampanyası

Türk Telekom faturasız tarifelerine geçenlere özel her yöne 750 Dakika, 1000 Sms ve 5 GB internet ayda sadece 35 TL. Kampanyaya katılmak için BOLHIZLI5GB yazıp 5555 göndermek gerekmektedir. Kampanyadan yalnızca son 30 gün içerisinde numarasını Türk Telekom’a taşıyan müşteriler ve yeni hat alan müşteriler yararlana bilir.

Bol ve Hızlı 7 GB Kampanyası

Türk Telekom faturasız tarifelerine geçen müşterilere özel her yöne 750 Dakika, 1000 Sms ve 7 GB internet ayda sadece 45 TL. Kampanyaya katılmak için BOLHIZLI7GB yazıp 5555’e göndermek gerekmektedir.

Diğer popüler konularımızı merak etmiyormusun? Örneğin Vodafone bedava internet gibi. Yorum yapmayıda unutmayın…

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum