Türk Telekom Selfy KFC Kampanyası – YemekSepeti

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Selfy KFC Kampanyası

Selfy, Türk Telekom’un gençlere armağanı olan muhteşem bir dünya. Yepyeni kampanyalar, eğlenceli, enerji dolu Selfy dünyasında. İşte karşınızda birbirinden avantajlı kampanyalardan biri daha.

Selfy’lilere özel KFC’den bir menü alana ikinci menü bedava kampanyasıyla şimdi hem karnım doysun hem de param cebimde kalsın diyorsanız gelin KFC’ye bir Zinger Burger Menü alın, ikincisi anında bedavaya gelsin. İster ikisi de sizin olsun ister biri arkadaşınızın. Kampanyaya katılım yalnızca Selfy’lilere özeldir. Selfy dünyasının ayrıcalıklarını şimdi KFC’de yaşayın.

KFC bize gelsin mi diyorsunuz? Öyleyse www.kfcturkiye.com ile www.yemeksepeti.com üzerinden ve tüm KFC şubelerinden vereceğiniz siparişlerde de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya Katılım Şartları

  • İlk olarak “KFC 1 Menü alana ikincisi anında bedava kampanyası” yalnızca Selfy üyelerine özeldir. Bu nedenle hâlâ Selfy’li değilsen hemen SELFY yazıp 4545’e gönder. Sen de Selfy’li ol.
  • Eğer halihazırda Selfy üyesiysen tek yapman gereken cep telefonundan KFC yazıp 5062’ye göndermek ve kampanya şifresi almak.
  • Sonraki adım şifreni kullanarak kampanyadan faydalanmak! KFC şubesindeysen şifreni KFC çalışanına ilet. Bir Zinger Burger Menü al, ikincisi de yanında gelsin.
  • “KFC bana gelsin.” diyorsan, evdeysen ya da arkadaşlarınla birlikteysen internet üzerinden vereceğin siparişlerde de kampanya geçerlidir ve 4446555 KFC Sipariş Hattı da dahil olmak üzere diğer online siparişlerinde de şifren ile ikinci menüyü bedavaya alabilirsin. Online sipariş siteleri kfcturkiye.com ve Yemeksepeti’dir. Tek yapman gereken şifreyi indirim kodu alanına girmektir. Eğer Sipariş Hattı üzerinden sipariş veriyorsan şifreni KFC Müşteri Temsilcisine söylemen yeterlidir.
  • Kampanya 30 Kasım 2016 tarihine kadar geçerli olup kampanya katılımı 50.000 adet menü ile sınırlıdır.
  • Kampana şifreleri tek kullanımlıktır ve bir kişi bu kampanyadan en fazla 4 kez yararlanabilir.
  • Diğer Selfy kampanya ve fırsatları için Selfy Kampanyaları konusuna gidebilirsiniz.
  • Güncel kampanyalar çıktıkca sizler ile paylaşacağız.

Ayrıca diğer popüler konulardan bir tanesi olan Türk Telekom bedava internet adresinide ziyaret ederek yemeğinizi yerken ücretsiz internet ile video izleyebilir, yemeğinizin resmini arkadaşlarınız ile paylaşabilirsin. Bu fırsatı kaçırma, aç kalma genç!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum