Türk Telekom Taraftar Tarifesi ile 6GB internet Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Taraftar Tarifesi ile 6GB internet Paketi

Günümüzde en çok kullanılan araçlardan biri telefon ve en çok ihtiyaç duyulanlardan biriside iletişim, çoğu kişi Facebook, Twitter ve İnstagram da dolaştığı için internet paketi de çok çabuk bitmektedir. Eğer sizde son günleri nasıl geçireceğim diye düşünüyorsanız Türk Telekom Taraftar Paketi tam olarak sizin için hazırlanmış gözüküyor;

Türk Telekom faturalı hatta sahip ve daha yeni hat satın alarak Türk Telekom faturalı hat sahibi olmaya niyetli müşteriler Türk Telekom taraftar hediye tarifesine transfer olarak paketin içeriğinden faydalanabilirler.

Kampanya kapsamında taraftar tarifesi hatlarıyla beraber limitsiz, üstelik her yöne konuşabileceğiniz 1000 dakika 1000 SMS ve 6GB internet paketi sadece ve sadece Ay’da 35TL tutarında bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Taraftar Tarifesi içindeki 6GB internet tarifesi 2GB’ı 6 ay süresince müşterilere bir armağan olarak verilmektedir. 2GB ek içerikten faydalanabilmek için başka bir hattan numaranızı transfer ederek veyahut yeni bir hat satın alarak faydalanabilirsiniz. Bu efsanevi tarife kampanyasından yararlanabilmek için 15.01.2017 tarihine kadar başvuru yapmak gerekiyor.

Peki ya kampanya başvurusu nasıl yapılır? Kampanya başvurusunu telefonunuzdan 5555’e büyük harfler ile EKLE 2GB yazarak ya da Türk Telekom müşteri hizmetlerini 444 1 500 numaralı telefon numarasından arayarak yararlanabilirsiniz.

Taraftar hediyesi Tarifesinin taahhütsüz tarife ücreti 45TL ile ücretlendirilirken 12 Ay taahhütlü Tarife ücretlendirmesi 35TL’den ücretlendirilmektedir.

Tarife İçin Yapılması Gereken

Türk Telekom Taraftar Tarifesine aktarma yapmak için Türk Telekom çağrı merkezini arayarak, Türk Telekom satış mağazalarına giderek ya da GS Mobile hediye  tarifesine geçmek için 5555’e GSHEDİYE diye bir mesaj yollayabilirsiniz. Eğer Fenercell hediye tarifesine geçmek isterseniz de FBHEDİYE yazıp aynı numaraya 5555’e göndermeniz gayet yeterli olacaktır.

Kalan Kullanım Detayını Sorgulama

Güncel borç istihbaratınızı sorgulamak için GUNCEL yazıp 5555’e yollayabilirsiniz. Sadece yollanan ilk iki mesajdan 99 kuruş ücretlendirme yapılır daha sonraki sorgulamalarda herhangi bir ücretlendirme uygulanmamaktadır.

Taraftar Tarifesi Detayları

Taraftar tarifesi kapsamında verilen haklar bir sonraki Ay’a devretmez, silinir.

Tarife kapsamında sizlere sunulmuş paket haklarını başka bir telefona yönlendirip kullanamazsınız.

Verilen kullanım hakları yurt içi kullanımlar için geçerlidir.

Yurt dışı kullanımlarınızda operatörünüzün yurt dışı ücret tarifesi geçerli olur.

Kullanım miktarlarınızı Türk Telekom Online aplikasyonunu telefonunuza, tabletinize indirerek kontrol altında tutabilirsiniz.

Paket içerikleri bittiği takdirde ek paketler satın alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Daha Detaylı Bilgilendirme

Taahhütlü Aylık Ücret                                                                  29 Türk Lirası
Taahhütsüz Aylık Ücret                                                                35 Türk Lirası
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet                                                     6 Giga Byte (GB)
Aylık Ücretsiz Her yöne Görüşme                                                1000 Dakika
Grup içi Ücretsiz Yutiçi Görüşme                                                Tüm taraftar hatlarıyla sınırsız
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS                                                      1000 SMS
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt Her Yöne                                       70 Kuruş/Dakikası
Ücretsiz SMS’ler Bitiminde Yurtiçi Her Yöne SMS Hakkı         70 Kuruş/Dakikası
MMS                                                                                              1,25 Türk Lirası/MMS

Yeni  Hat Tesisi ve Numara aktarma yolu ile tarifeye üye olup tercilerinize göre 12 ya da 24 fatura dönemi boyunca tarifede kalacaklar hakkında taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 ya da 24 fatura dönemi süresince geçerli olan fiyattır. 12 ya da 24 fatura yılı sona erdiğinde 35TL’lik taahhütsüz aylık ücret geçerli kabul edilecektir.

Yeni hat aracılığı ve numara aktarma yolu ile tarifeye kayıt olunup taahhüt vermeyen müşterilerimiz için aylık ücretlendirme 35TL olarak uygulanma yapılacaktır.

Grup içi tanımına tüm GSMobile, Fenercell, TARAFTAR, TrabzonCell, BURSASPORCELL, FC Barcelona, İzmir, Samsuncell faturalı tarifeleri için dahildir.

Bedava internet kampanyaları için sitemizi sürekli güncel tutuyoruz. Sizde ziyaret ederek bundan faydalanabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum