Türk Telekom Tarife Sorgulama ve Öğrenme

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Tarife Sorgulama ve Öğrenme

Geçtiğimiz yıllarda Avea, TTNET ve Türk Telekom iş birliği ile Türk Telekom adı altında birleşerek tüzel kişiliklerini korumayı amaçlayan operatörler çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Türk Telekom gerek tarifeleriyle gerek kampanyalarıyla kullanıcılarına dakika, sms ve internet fırsatı sunuluyor. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahiplerine sunduğu tarifeler hakkında detaylı bilgi Türk Telekom internet sitesinde bulunmaktadır. Siteyi ziyaret ederek size en uygun tarife hakkında bilgi alabilir ve sizin için en uygun olan tarifeye sahip olabilirsiniz.

Peki Mevcut Tarifemi Nasıl Öğrenebilirim?

Nasıl öğrenirim sorunuzun cevabı ise çok basit. Türk Telekom’da tarife sorgulama ve öğrenme; ister faturalı ister faturasız hat sahibi olun tarife sorgusunu kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. İlk olarak hizmet kalitesi takibi için oluşturulmuş Online İşlem Merkezi’nden tarife bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Sesli yanıt sistemi size tarifeniz hakkında bilgi almanız için yardımcı olacaktır. 444 1 444 numaralarını tuşlayarak online işlem merkezine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Türk Telekom tarife sorgulama seçeneği kısa mesaj yollayarak da öğrenilebilmektedir.

Faturalı hat kullanıcılarından iseniz tarife sorgulamak ve öğrenmek için “TARIFEM” yazarak 5555’e kısa mesaj göndererek tarifenizi öğrenebilirsiniz. Faturasız hat kullanıcısı iseniz ise yine Online İşlem Merkezini arayarak veya 9333 numaralarını tuşlayarak bakiyeniz ve tarifeniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tarife yapılarınızı öğrendikten sonra tarifenizde kalan dakika, sms veya internet kalan tutarları için ise; KALAN yazıp kampanya dahilindeki belirtilen kısa numaralara göndererek kalan tutarları öğrenebilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum