Türk Telekom Tivibu Kampanyaları

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Tivibu Kampanyaları

Türk Telekom her geçen gün müşterileri için kampanyalar sunmaya ve yeni teklifleriyle memnuniyet sağlamaya devam ediyor. Türk Telekom olarak operatörlüğün yanı sıra evden internet kampanyalarıyla da ihtiyacı karşılıyor. İnterneti doyasıya kullanın diye yepyeni fırsatlarla her geçen gün çalışmalara devam ediyor. Bu yüzden öncelikle kullanıcılarına yönelik kampanyalarıyla sunuma başlayan Türk Telekom, paket seçenekleriyle internet keyfini çıkarmanızı sağlıyor.

Türk Telekom tivibu kampanyaları kapsamında ise fiber internetin ve televizyon seyretmenin en güzel halini yaşamanız mümkün. Şöyle ki; bu kampanyayla birlikte Tivibu’lu hepsi dahil kampanyası ile internetin fiber gücü ve televizyon keyfinin sınırsız yaşanması için tasarlanmış bir kampanya olmaktadır Eğer sizde bir internet kullanıcısı iseniz ve televizyonda internet keyfi yaşamak istiyorsanız hemen bir Türk Telekom şubesine uğramanız ve bu kampanya hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Peki Tivibu ile Bu Kampanya Neler Sunuyor?

Bu kampanya kapsamında Tivibu giriş paketi ve limitsiz fiber internet birlikte sunulmaktadır. İnternetin kapsamı ve sınırları, ücretleri kotaya göre değişim göstermektedir. Türk Telekom internet sitelerine girerek ve müşteri temsilcilerine ulaşarak daha detaylı bilgi alabildiğiniz gibi faydalanmak için hemen başvuru yapabilirsiniz. Tivibu kampanyası ile birlikte çok fazla özellikten yararlanabileceksiniz. Bu özelliklerden kısaca bahsedecek olursak evde ücretsiz kurulum ile hiçbir ücret ödemeden kurulumu Türk Telekom tarafından yollanan Tivibu ekipleri tarafından gerçekleşmektedir. Bağlantı ücreti için farklı bir ücret talep edilmez ve paket dahilinde bağlantı ücreti dahil edilir. Aynı şekilde erişim ücreti de bu paket içine dahil edilmektedir. Tivibu aktivasyonu ile ücreti yine paket içine dahil edilmektedir. Fiber gücüyle internet keyfini çıkarmaya bu paket ile başlayabilirsiniz. Bu kampanyadan taahhütle 2 yıl yararlanmak mümkündür. Tarife bitiminde ise kullanılan paketin normal ücreti üzerinden fiyatlandırma yapılmaktadır. Tivibu kampanyası içinde kullanacağınız kanallar gibi küçük detayları öğrenmeniz faydanıza olacaktır. Gerek internet sitesinden gerekse müşteri temsilcilerinden detaylıca bilgiye sahip olduktan sonra paket için başvuru yaptırmanız bilgili olmanızı sağlayacaktır. Her geçen gün Türk Telekom ile gelişmeleri yakından takip edebilir ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Ayrıca henüz yeni güncellenen Türk Telekom bedava internet konusuna gözatmanızı tavsiye ederiz, eğer TT kullanıcısı iseniz bu konu kesinlikle hoşunuza gidecektir. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum