Türk Telekom Üçlü Avantaj Paketleri 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Üçlü Avantaj Paketleri 2017

Türk telekom avantajlı paketlerini bir kere daha görücüye çıkardı. Kurulduğu günden bu yana 3 büyük GSM şirketi arasından avantajlı paketleri ile öne çıkan Türk Telekom şirketi bunlara bir yenisi daha ekledi. Türk Telekom Üçlü Avantaj Paketleri diğer paketlerden daha ekonomik olması ve daha çok kullanım hakkı içermesi ile ön plana çıkmakta. 2017 yılına girdiğimizde bir çok firma avantajlı paketlerini bir adım öne sürmüştü. Fakat Türk Telekom’un çıkardığı kampanya olan Üçlü Avantaj paketleri, bir çok paketi katlamış durumda. Aynı fiyata diğer firmalardan daha  fazla dakika, sms ve internet paketi hakkına sahip olabilirsiniz. Bu sayede ay sonunda dakikam bitti, internetim kalmadı gibi sorunlardan kurtulmuş olursunuz.

Üçlü avantaj paketlerinin hepsi faturalıdır. Faturalı tarifelere geçmeden bu avantajlardan yararlanamazsınız. Üçlü tarifeler kendi içinde Türk Telekom üyelerine özel indirimler ile beraberinde gelir. Bu sayede çok daha avantajlı bir fiyata alışveriş yapabilirsiniz.

Üçlü Avantaj Paketi 4 GB

Faturalı tarifeler arasında yer alan Üçlü Avantaj 4 GB paketi size 33 TL karşılığında tam 1000 dakika 5000 sms ve 4 gb internet kullanım hakkı veriyor. Üstelik dakika ve sms haklarını her yöne kullanabilirsiniz.

Başvuru için Türk Telekom mağazalarına gitmeniz gerekmektedir. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde yer alan Türk Telekom mağzalarında pakete geçiş yapabilir ve her ay otomatik yenilenmesini sağlayabilirsiniz. İptali için yine bir Türk Telekom mağzasına uğramanız yeterli olacaktır.

Ücretlendirme her ay 33 TL olacak şekilde uygulanır. Otomatik ödeme talebi vererek her ay sürekli bir şekilde yenilenmesini sağlayabilirsiniz. İptali için en yakınınızdaki Türk Telekom iş birlikçisi olan bir mağazaya gitmeniz yeterlidir.

Üçlü Avantaj Paketi 1 GB

Türk Telekom müşterilerinin bol indirilim ile yararlanacağı kampanyalardan birisi olan Üçlü Avantaj 1 GB, Türk Telekom mobilden ev telefonu ve evde internet müşterilerine yalnızca 18 lira, ikisinden herhangi birine aboneliği olan kişilere ise 24 lira olarak ücretlendiriliyor.

Üçlü Avantaj 1 GB internet  500 dakika+ 5000 sms+ 1 GB internet kullanım hakkı sunmakta. Ayrıca tarifenizdeki dakika ve smsler her yöne olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca dakikalarınız bittiğinde 60krş/dakika olarak konuşabileceksiniz.

Başvuru için hemen en yakınınızdaki Türk Telekom bayisine giderek başvurmanız gerekmektedir. Başvuru ardından sizleri bayi yetkilileri bilgilendirecektir. Paketiniz her ay otomatik olarak yenilecektir.  Faturalı olduğu için otomatik ödeme talebi verebilir veya bayiden yatırabilirsiniz.

İptali için yine bir Türk Telekom bayisine gitmeniz gerekmektedir. İptal etme talebi verdikten sonra paketiniz iptal edilecektir. Ayrıca 30 TL üstü yüklemelerde Türk Telekom bedava internet kazanma şansınızın olduğunu unutmayın, iptali ona göre yapın.

Üçlü Avantaj Paketi 2 GB

Türk Telekom’un çok konuşulacak kampanyalarından birisi olan Üçlü Avantaj 2 GB paketi, sizler için indirimli bir halde gelmekte. Türk Telekom mobilden ev telefonu ve evden internete abone olan herkese %40, sadece birisine üye olanlara ise %20 indirim anında hediye.

Faturalı pakete geçerek Üçlü Avantaj 2 GB’dan yararlanabilirsiniz. Ayda 27 lira gibi bir makul ücrete 1000 dakika+ 5000 sms+ 2 GB internet sizleri bekliyor. Herhangi birisine üye olanlar ise 36 Liraya bu pakete sahip olabilecek. Ayrıca paketinizdeki kullanım bittiğinde 60krş/dakika  şeklinde konuşmaya devam edebileceksiniz.

Başvuru yapmak için en yakınınızdaki Türk Telekom bayisine gitmeniz yeterli olacaktır. Ardından işlemleri başlatıp Faturalı Dünyası’na geçebilirsiniz. Otomatik ödeme talebi ile de çok kolay bir şekilde her ay yeniletebilirsiniz veya kendiniz bayiye gidip ödemelerinizi kendiniz yapabilirsiniz.

İptali içinse yine bir Türk Telekom mağazasına gitmeniz yeterli olacaktır. Kimliğiniz ile gelip işlemleri başlatabilir ardından tarifenin iptalini sağlayabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum