Türk Telekom Wirofon Nedir, Nasıl Üye Olunur?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Wirofon Nedir, Nasıl Üye Olunur?

Türk Telekom’un müşterileri için çeşitli hizmetleri mevcut. Marka iş birliği ile beraber GSM hizmeti, ev telefonu hizmeti ve internet hizmetinin yanı sıra TV paket hizmeti de veren Türk Telekom’un internet üzerinden telefon tarifesiyle konuşma hizmeti Türk Telekom Wirofon hizmeti de mevcut. Türk Telekom bu tarifesi ile ev telefonu tarifenizden internet üzerinden konuşma sağlayabilirsiniz. Ayrıca mesajlaşma hizmeti olarak da Wirofon hizmetini kullanabilirsiniz. Wirofon nedir diye düşünenler için ev telefonu tarifesiyle mesajlaşma, konuşma ve görüntülü konuşabilirsiniz. Wirofon ile ev telefonu tarifenizi kullanarak ister yurt içi isterseniz de yurt dışı konuşmalarınızı internet aracılığıyla sağlayabilirsiniz. Ayrıca ev telefonu tarifenizde mevcut olan tüm kampanyaları Wirofon ile kullanabilirsiniz. Wirofon servisi ile 0850 koduyla başlayan size özel bir numaranız olur ve bu numara üzerinden Wifi olan her yerden aranabildiğiniz gibi arama da yapabilirsiniz. Wirofon ile rehberinizde ki kişilerle görüntülü ve mesaj yoluyla konuşabilirken Wirofon kullanan sevdiklerinize görüntü ve video gönderebilirsiniz. Türk Telekom Wirofon uygulamasını mobil ağ ve Wifi olan her yerde telefonunuzu yada bilgisayarınıza indirerek kullanabilirsiniz. Wirofon’lu olmak için Türk Telekom ev telefonu sahibiyseniz 5 adet Wirofon abonesi sahibi olabilirsiniz.  Wirofon sahibiyseniz ve ev telefonu aboneleiğinizi durduracaksanız Wirofon aboneliğiniz devam etmez. Ev telefonu aboneliğiniz bittiğin de tüm Wirofon hizmetiniz de biter.

Türk Telekom Wirofon’a Nasıl Üye Olurum?

Türk Telekom’un avantajlı dünyasından her alanda yararlanın diye Türk Telekom Wirofon sizlerle.  İnternet üzerinden hem konuşma hem mesajlaşmanın adı Türk Telekom Wirofon. Wirofon nasıl üye olunur? Wirofon’a üye olmak için ev telefonu hattınız veya bir yakınınızın ev telefonu aboneliği varsa Türk Telekom Wirofon uygulamasını indirirek aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Türk Telekom Wirofon rehberiniz de olanları Wirofon’a davet ederek kişilerinizle iletişim kurabilirsiniz. Türk Telekom Wirofon üyeliği için bir yakınınızın bilgileriyle Wirofon üyeliği başvurduğunuz ve üyeliğiniz onaylanmadıysa tekrar yakınınız ile görüşebilir ve yeniden Wirofon’a başvuru yapabilirsiniz. Türk Telekom Wirofon ile yapacağınız görüşmelerin hepsinin ücreti kullanmış olduğunuz ev telefonu tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Ev telefonu kampanyalarınızı Wirofon ile kullanabilirsiniz.

Bedava internet konusuna da gözatmanızı şiddetle tavsiye ederiz, Vodafone kategorisinde yer alan bu konu için takıldığınız yerde soru sorabilirsiniz. Bunu yorum kısmından yapabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum