Türk Telekom Yeni Abone Kampanya ve Hediyeleri 2016 – 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom müşterilerine sürekli olarak yeni kampanyalar sunmakta olup, uygun fiyatlar ile bedava kampanyalara sahip olabilirsiniz. Özellikle yeni abone olan müşterilere sunulan kampanyalar da bedava olarak yüklenen sms, bedava internet ve bedava konuşma dakikaları sunmaktadır. Hediye kampanyalar için yazımızın devamını okumanızı önermekteyiz. Uygun tarife paketlerini seçerek bedava smslerden de yararlanabilirsiniz.
Türk Telekom’ un 3 çeşit kampanya türü bulunmaktadır. Bunlar Faturalı Kampanyaları, Faturasız Kampanya ve Faturasızdan Faturalıya Geçiş Kampanyası’dır. 2016 ve 2017 yılları için güncel olanları aşağıda uzunca sıralıyoruz…

Yeni Abone Faturalı Kampanyaları

1-) Taraftar Hediye Tarifesi + Türk Telekom K8 Kampanyası: Bu kampanya hem cihaz almak isteyenler için hem de sporseverler için oldukça elverişlidir. 1000 dakika, 1000 sms ve 4 GB internet paketi ile beraber bu kampanyadan faydalanan kişiler ile konuşma bedavadır. Takım formanız ise Türk Telekom’ un hediyesi olarak sizlere verilecektir. Aynı zaman da Türk Telekom K8 akıllı cep telefonu da paketin içerisin de dâhil olmak üzere aylık sadece 61 TL’ dir. Bu kampanyadan yeni hat alarak kullanmaya başlayanlar ya da faturasızdan faturalıya geçiş yapanlar yararlanabilmektedir.
2-) Cepte Avantaj Kampanyası: Türk Telekom’dan yeni hat alan ya da faturasızdan faturalıya geçiş yapan müşteriler 12 ay boyunca bizimle kalma sözü verirse ve Türk Telekom’ da evde kullandıkları internet mevcut ise 10 ve 15 GB interneti 10 TL indirimli alma şansını yakalamaktadır. Evde sınırsız internet kullanırken dışarıda cepten de sınırsız internet kullanabilirsiniz. 10 GB’lık paket normal fiyatı 59 iken siz 10 TL indirim alarak 49 TL den yararlanabileceksiniz. 15 GB’ lık paketten ise normal fiyatı 75 TL iken siz 65 TL üzerinden yararlanarak sınırsız gibi internet kullanabileceksiniz.
3-) 4.5G ile Tanışma Kampanyası: 4.5 G’ ye geçişimiz ile birlikte sim kartların da değişiklik oluşurken bazı akıllı cihazlar desteklerken bazıları destek vermemektedir. 4.5 G yi destekleyen bir cihaza sahipseniz sim kartınızı herhangi bir ücret ödemeden bayilerimize gelerek anın da değiştirebilirsiniz. Bu kampanyamız da 4.5G uyumlu cihaz ve sim kart kullanıcılarına 30 gün boyunca kullanabileceği 4.5 GB internet hediye ederken 3 ay boyunca da Türk Telekom Müzik Premium hediye olarak sizlere sunulmaktadır. Bu avantajdan yaralanmak için “4.5G” yazarak 5555’e mesaj atmanız yeterli olacaktır.
4-) Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Türk Telekom Müzik Premium Üyelik Hediye Kampanyası: Türk Telekom Mobil Ödeme yoluyla 1 ay süre ile 10 TL’ lik yapılan harcamalar da 1 ay boyunca yani 30 gün Türk Telekom Müzik Premium’ u ücretsiz olarak kullanma avantajı yakalayabilirsin.
5-) MMS Atana Sinema Kampanyası: Türk Telekom kullanıcılarına yeni sinema avantajı daha gelmiştir. Bu kampanya kapsamın da 3. MMS atan kişiye sinema hediye olarak sunulmaktadır. Bu avantajda 3, MMS atan 100. Kişi olduğunuz takdir de size hediye sunulacak olan sinema bileti sms olarak kod ile gönderilecek ve sadece Cinemaximum tarafından kullanıla bilinecektir. Her gün 1 kişiye sinema bileti sunulacak ve bu kampanya 17 Ağustos ile 30 Eylül tarihlerin de geçerli olacaktır.
6-) Türk Telekom evde internet veya ev telefonu müşterileri Prime Ultra Tarifeleri’nden 10 TL indirimli faydalanıyor Kampanyası: Türk Telekom’a numara taşıyan ve yeni hat alan kişiler Prime Ultra tarifelerinden yararlanmak isterse 10 TL indirim kazanmaktadır. Fakat bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 12 ay taahhüt vermesi gerekmektedir. Aynı zaman da evde internet olarak Türk Telekom kullanması şarttır. Bu kampanyaya katılmak için; ULTRA boşluk TC Kimlik Numaranızı yazarak 5555’e sms göndermeniz gerekir. Taahhüt vermek için ise; SOZ yazarak 5555’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Bedava internet kampanyaları çıkacağı söyleniyor, bunları öğrenir öğrenmez sizlerle buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

Türk Telekom Yeni Abone Kampanyaları 2016 - 2017

Türk Telekom Yeni Abone Kampanyaları 2016 – 2017

Faturasız Yeni Abone Kampanyaları

1-) Online Yükleme Kampanyası: Türk Telekom hat taşıma yapan sahiplerinin kredi kartı ile ya da banka kartı kullanarak ilk online TL yüklemelerin de 30 gün boyunca yani 1 ay boyunca kullanabilecekleri internet hediye verilmektedir. 35 TL altı ilk yüklemelerinde 1 GB internet hattınıza tanımlanırken 35 TL ve üzeri yüklemelerde ise 4 GB internet hattınıza yüklenerek sizlere hediye olarak sunulmaktadır.
2-) Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye internet: Bu kampanya kapsamın da 30 TL ve üzeri TL yükleyen faturasız abonelere Selfy’den kaçırılmaz 1 GB internet hediye. Kampanya bitiş süreci ise 31.12.2016 tarihidir.
3-) 7 TL’ye 2GB Ek İnternet Kampanyası: İnternet son zamanlar da en çok kullanılan bir araç haline geldiği için internet paketleri yetmeyebiliyor. Bunun için ek paket almak isteyerek fiyatları biraz pahalı gelebilmektedir. Biz bu durumun önüne geçmek için 7 TL ye 2 GB ek internet paketini sizlere sunmaktayız. Bu kampanyadan yararlanmak için 2GB EK yazıp 5555’ e gönderebilirsiniz.

4-) Türk Telekom WiFi Kampanyası: Bu kampanya ise 5000’ den fazla noktaya erişebilen internet bağlatıcılarını kapsamaktadır. İnternetin, telefonun asla çekeme dediğiniz yerler de bile bulunan Wifi ile telefonunuzdan internete kolayca bağlanabileceksiniz. Bu fırsattan ilk 3 Ay boyunca ücretsiz yararlanırken Aylık 600 dakika boyunca Wifiyi sınırsız kullanabilirsiniz. Pek fazla sms paketi kampanyası yok gibi duruyor. O yüzden eldekiler ile yetinmeye devam.

Faturasızdan Faturalıya Geçiş Kampanyası

Dolu Dolu Kampanyası: Faturasızdan faturalıya geçen herkesin kullanabileceği bu palette her yöne kullanabileceğiniz 500 dakika, 1000 sms, 1 GB internet hakkınız bulunacaktır. Bunların hepsine ise taahhütlü 30 TL ödeyeceksiniz. Bununla da sınırlı kalmayıp grup içerisin de sınırsız konuşma avantajı yakalayabileceksiniz.
Türk Telekom paketleri sürekli güncel olarak yenilenmekte olup bizleri takip ederek yeni paketler ve yeni tarifeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu şekil de daha uygun fiyatlar dâhilin de daha fazla imkâna sahip tarifeleri kullanabilirsiniz. 2016, 2017 tarifeleri sitemiz üzerinde güncel olarak yer alacaktır.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum