Türk Telekom Yeni Yıl 6 GB Tarifesi 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Yeni Yıl 6 GB Tarifesi 2017

Türk Telekom ile yeni yıla kazançlı bir tarife ile girin. Türk Telekom’dan yeni yıl hediyesi olarak 6 GB internet kotası olan bol kotalı tarife. Telefondan internet keyfini 6 ay doya doya yaşamanız için tam size göre bir tarife. Son zamanlar da marka birleşiminin verdiği güç ile oldukça kazançlı tarifeler yapan Türk Telekom yeni yılı da boş geçmiyor. Yeni yıl da Türk Telekom faturalı tarifelerine geçecek olan müşteriler için oldukça uygun bir tarife olan ve ayda sadece 49 Türk Lirası ile ücretlendirilecek olan bu tarifeye katılım şartları ve detaylarını inceleyelim.

Kampanyaya Katılmak İçin Ne Yapmalıyım?

Bol internet içeren tarife arayanlara müjde! Türk Telekom yeni yıl kampanyası ile 6 GB internet veriyor. Türk Telekom yılbaşına bedava internet ile girmek isteyenlere çok güzel bir tarife ile karşımıza çıkıyor. Şimdi bahsettiğimiz tarife taahhütlü ve taahhütsüz nasıl yapılır ona bakalım.  Yeni yıl da hediye 6 GB tarifesine geçmek için yapmanız gereken 444 1 444 numaralı telefonu arayarak Türk Telekom müşteri temsilcisine bağlanarak yeni yıl 6 GB tarifesine geçmek istediğinizi belirtmeniz yeterli. Aramak yerine SMS yoluyla başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız eğer, telefonunuzun mesaj yaz bölümüne girerek SOZ yazarak 5555’e SMS ile tarife geçiş talebinizi iletmeniz gerekir. Gelen onay mesajından sonra Türk Telekom yeni yıl 6 GB tarifesine geçmiş olursunuz. Bu tarifeye geçtiğiniz de kalan kullanım haklarınızı sorgulatmak için yapmanız gereken SMS yaz bölümüne girerek büyük harfler ile KALAN yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir. Ayrıca telefonunuzdan *124# tuşladığınız da kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz. Türk Telekom’un yeni yıl kampanyası olarak 6 GB internet, her yöne kullanım hakkı olan 1000 dakika ve yine her yöne 1000 SMS kampanyasında ki haklarınız kullanım süre 30 gün olup, bir sonraki aya ve başka bir hatta taşıma olanağınız yoktur. Kampanya haklarını 30 gün içersin de kullanmadığınız takdir de kampanyanın 30 günlük hakları silinir. Paketiniz de var olan kullanım haklarınız tükendiğin de size bir bilgilendirme mesajı ile bilgi verilir. Ayrıca kullanım haklarınız bitti ve ek paket almak istediğiniz de telefonunuzun arama bölümünden *120# tuşlayarak ek paket alabilirsiniz.

Tarife Ücret Detayları

Tarifeye taahhütlü olarak geçecek olan müşterilerin ücretlendirmesi 49 Türk Lirası olacaktır. Taahhütlü olarak geçmek istemeyen müşteriler için ücretlendirme farklı olup taahhütsüz kullanım için geçerli ücret detayı 69 Türk Lirası’dır. Paket kullanımlarınızı aştığınız takdir de 100 MB için sizden 7 TL ücret kesintisi olacaktır. Ayrıca bir dakika için ücret tutarı 70 kuruş olarak ücrete tabii tutulur. Abonelik kapsamı ve indirimli ücret seçeneği sadece 12 ay geçerli olup bu tarihten sonra farklı bir ücretlendirme olacaktır. Ayrıca güncel Türk Telekom bedava internet paketi için konumuzu takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum