Türk Telekom Yeni Yıl Kampanyaları ve Tarifeleri 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Yeni Yıl Kampanyaları ve Tarifeleri 2017

Türk Telekom yeni yılda da müşterilerinin yanında! Birbirinden avantajlı kampanyalarla 2017’ye girecek olan Türk Telekom, yeni yılda da kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Avantajlı paket ve kampanyalarla kullanıcılarının yanında olarak aldığı destekle günden güne büyüyen firma, kendisi ile birlikte alt yapısı ve çekim gücünü de büyütüyor. Kendi büyürken fiyatların da azalmaya giden firma, paket ve kampanyalarda sunduğu uygun fiyatlarla da müşteriyi kendine çekmeyi başarıyor. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmet almak isteyen kullanıcıların tercih ettiği Türk Telekom, kullanıcılarını 2017’de de yalnız bırakmayarak birbirinden avantajlı kampanyalar sunmuş. Sadece eski kullanıcılarına değil, hattını taşıyarak Türk Telekom’a yeni gelen müşteriler içinde bir güzellik yapmış. Siz de hala Türk Telekomlu değilseniz bu fırsatlardan yararlanın ve yeni yılı Türk Telekom farkıyla yaşayın!

Türk Telekom 2017 Kampanyaları

Öncelikle taahhütlü ve taahhütsüz olarak iki farklı fiyatlandırmaya gidilmiş ki, taahhütlü olan kampanyalar hep yeni gelenlere özel olarak yapılmış. Yani 12 ay boyunca Türk Telekom’da kalma sözü verdiğinizde çok uygun fiyatlarla paket sahibi olmanız mümkün. 12 ay kalma sözünüzden sonra size sunulan uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz fakat 12 ay sonunda yani taahhüt dolumunda taahhütsüz fiyatlar geçerli olacaktır.

Tarifeler verilen bedava internet miktarlarına göre fiyatlandırılmış. İnternet kullanım hakkı arttıkça fiyatta da artışa gidilmiş. Sizin için uygun olan paketi seçip ona göre bir fiyat ödemeniz mümkün kılınmış. Diğer kullanım hakları yani SMS ve dakika sabit tutulmuş. Bu da demek oluyor ki dakika ve SMS miktarlarınız hangi tarifeyi seçerseniz seçin fiyat değişmeyecek sadece seçtiğiniz internet miktarına göre fiyat değişecek.

Yeni Yıl 2 GB Tarifesi

İnterneti çok kullanmıyorum ama sosyal hesaplarıma da rahat bakabileyim diyorsanız bu paket size yetebilir. Aylık 2 GB internet, 1000 DK her yöne konuşma hakkı ve 1000 SMS seçeneklerinden oluşan tarife aylık sadece 19 TL. 12 ay boyunca Türk Telekom’da kalma sözünüze karşılık üstelik. 12 ay boyunca bu tarifeyi kullanıp aynı tarifeye devam etmek istediğinizde ise tarifenin aylık ücreti 39 TL olmaktadır. Süre sonunda isterseniz tarifeye devam edebilir, isterseniz ise size uygun olan başka bir tarifeye geçebilirsiniz.

Yeni Yıl 4 GB Tarifesi

İnterneti kullanıyorum sosyal hesaplarımda çok fazla zaman harcıyorum ve internetim yetmiyor diyorsanız bu tarife tam da size göre. 4 GB internet ile sosyal medyada doya doya gezip, istediğiniz sitelere de ayrıca girip gezinti yapabilirsiniz. 4 GB internet, 1000 dakika ve 1000 SMS ile aylık sadece 29 TL ödeyeceğiniz yeni yıl 4 GB tarifesi tam size göre olabilir. Bu fiyatta yine sadece taahhütlü fiyatı yani 12 ay kalma sözüne karşılık ödenilen ücret iken, taahhüt sonunda aynı tarifeye devam etmek isterseniz ücret artıyor. Taahhüt sonunda devam ettiğinizde 49 TL olan ücret, sizin için uygun bir fiyatsa tarifenize aynen devam edebilirsiniz fakat istemiyorsanız tarifenizi de değiştirebilirsiniz.

Yeni Yıl 6 GB Tarifesi

İnternet her alanda lazım diyorsanız Yeni Yıl 6 GB Tarifesi ihtiyaçlarınızı karşılamaya yeterlidir. Ayda sadece 39 TL karşılığında 1000 dakika, 6 GB internet ve 1000 SMS’e sahip olabilirsiniz. Fakat 12 ay süreyle Türk Telekom’da kalma sözü vermeniz şartıyla. 12 ay Türk Telekom’da kalma sözünüze karşılık taahhüt imzalayarak siz de 6 GB internet, 1000 SMS ve 1000 dakikaya yalnızca 39 TL’ye sahip olabilirsiniz. Taahhüt bitiminde yani 12 ayın sonunda ise isterseniz tarifenizi 59 TL karşılığında kullanmaya devam edebilir, isterseniz tarife değişikliğine gidip size uygun bir tarifeyi seçebilirsiniz.

Yeni Yıl 8 GB Tarifesi

SMS ve dakikada sıkıntı yaşamıyorum ama interneti biraz fazla olsun diyorsanız bu tarife aradığınız tarife olabilir. Üstelik çok da uygun fiyata. Aylık 8 GB internet, 1000 SMS ve 1000 DK için aylık yalnızca 49 TL ödeyeceksiniz. Bol internetli tarife ile hem doya doya konuşup SMS atacaksınız hem de internette acaba internetim yetecek mi korkusu yaşamayacaksınız. 12 ay kalma sözünüze karşı ayda 49 TL ödeyeceğiniz tarifenize taahhüttünüz bittikten sonra ise yani 12 ay süre bittikten sonra 69 TL’ye sahip olabileceksiniz. Bu süre sonunda ise isterseniz tarife değiştirebilirsiniz isterseniz mevcut tarifenizi belirtilen miktar karşılığında kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yeni Yıl 10 GB Tarifesi

Benim hayatım internet diyenlerden misiniz? O zaman bu tarife tam da sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için çıkarılmış. Verilen 10 GB internet ile her işinizi internetten hallederken, 1000 dakika ile doya doya konuşup, 1000 SMS ile doya doya mesajlaşın. 12 ay kalma sözüne karşılık 59 TL olan paket taahhüt bitiminde yani 12 ay sonunda 79 TL olarak ücretlendirilmektedir. Taahhüt sonunda isterseniz tarifenize 79 TL’ye devam edebilir ya da tarifenizi size uygun başka bir tarife ile değiştirebilirsiniz.

Ücretsiz kampanya ve tarifelerinde yer aldığı Türk Telekom bedava internet konusuna gözatmanızda fayda var. Çünkü bir çok güncel kampanya ya bu konumuzda yer verdik, bizi takip etmeye devam edin. Tüm detaylar için ise 500 nolu telefonu arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum