Türk Telekom Yetişkinlere ve Emeklilere Özel Kampanyalar

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Türk Telekom Yetişkinlere ve Emeklilere Özel Kampanyalar

Türk Telekom Emekli kampanyaları ve Türk Telekom Yaşlı paketlerini büyüklerimize sunuyor.

Büyüklerimize Özel Faturalı Kampanyalar

Emekli 500 Tarifesi

 Büyüklere özel avantajlı fiyatlarla Emekli 500 tarifesi yalnızca 32 TL! Türk Telekom mobil hatlar ile sınırsız,  her yöne 500 dakika konuşma ve 1 GB aşımsız internet 32 TL.

Hemen tarifeye geçmek için; faturalı tarifelerden geçiş yapmak isteyen müşterilerimiz Türk Telekom şubelerine gelerek EMEKLI500 yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetlerini arayarak Emekli 500 tarifesine geçebilirsiniz.

Emekli 600 Tarifesi

Büyüklere özel avantajlı fiyatlarla Emekli 600 tarifesi yalnızca 40 TL! Türk Telekom mobil hatlar ile sınırsız, her yöne 600 dakika ve 3 GB aşımsız internet 40 TL.

Hemen tarifeye geçmek için; faturalı tarifelerden geçiş yapmak isteyen müşterilerimiz Türk Telekom şubelerine gelerek EMEKLI600 yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetlerini arayarak Emekli 600 tarifesine geçebilirsiniz.

Büyüklere Özel S.E.Ç. 500 Tarifesi

Büyüklere özel S.E.Ç. 500 tarifesi her yöne 500 dakika yalnızca 21 TL.

Tarifeye kayıt olmak için Türk Telekom şubelerine gelmeniz gerekmektedir.

Büyüklere Özel S.E.Ç. 1000 Tarifesi

Büyüklere özel S.E.Ç. 1000 tarifesi her yöne 1000 dakika yalnızca 29 TL.

Tarifeye kayıt olmak için Türk Telekom şubelerine gelmeniz gerekmektedir.

Ziraat Bankası Emekli Kampanyası

Eğer Ziraat Bankasın’ nda hesabınız var ise Türk Telekom Ziraat Bankası Emekli Kampanyasına katılabiliriniz. Emekli maaşlarını Ziraat Bankası’ ndan alan büyüklerimize özel her yöne 500 dakika, 500 SMS ve 500 MB cepten internet yalnızca 23 TL.

Hemen tarifeye geçmek için; ZIRAAT500 yazarak 5555’e SMS göndererek ya da 500 Müşteri Hizmetlerini arayarak Ziraat 500 Tarifesine geçebilirsiniz.

12 fatura dönemi süresince faturalı hatta kalma sözü vererek indirimli fiyattan yararlanmak için; ZIRAAT yazıp boşluk bırakarak Ziraat Bankası’ndan Emekli maaşı olan kişinin TCKN numarasını yazarak 5555’e göndererek gelen SMS’e ONAY yazıp göndermesi gerekmektedir.

Büyüklere Özel Faturasız Kampanyalar

Türk Telekom Hediyeli 150 Paketi

Faturasız Türk Telekom mobil hattına gelen büyüklerimize özel 2 aylık her yöne 150 dakika yalnızca 10 TL.

Tarife Hakkında Bilgi

Benim dakikaya çok fazla ihtiyacım yok, beni karşı taraftan arıyorlar diye düşünen büyüklerimiz için her yöne 150 dakika yalnızca 10 TL’ ye 2 ay geçerli tarifemiz sizler için çok uygun bir tarifedir.

Tarife Hakkında Detaylar

Paket İçeriği ve Geçerlilik Detayları

+ Pakete kayıt durumunda bakiye yetersiz olduğu durumlarda, 29 gün içerisinde hattınızda en az paket tutarı kadar bakiye bulunduğunda paketiniz otomatik bir şekilde tanımlanacaktır.

+ Kalan haklarınızı sorgulamak için 5555’e KALAN 60GUN yazarak SMS gönderebilir ya da hattınızdan 9333’ü arayarak veya *122#’yi tuşlayarak ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

+ Pakete kayıt olmanız için 5555’ e 60GUN yazıp ücretsiz SMS atmanız yeterli olacaktır.

+ Paketinizi iptal etmek için 5555’e IPTAL60GUN yazıp ücretsiz SMS atabilirsiniz. Paketinizin iptali gerçekleştiği anda SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Kafam Rahat Paketi

Büyüklere özel Türk Telekom Kafam Rahat Paketi ile yurt içi 2 ay geçerli her yöne 500 dakika, her yöne 100 SMS ve 100 MB cepten internet yalnızca 19 TL!

Tarifeye katılmak için; 50 yaş üzerindeki müşterilerimiz Türk Telekom mobil tarifelerine gelip KAFAMRAHAT yazıp 5555’e SMS gönderebilirsiniz.

Büyüklerimize Özel Faydalar

İnternetle Hayat Kolay

Türk Telekom “İnternetle Hayat Kolay” projesini UNDP işbirliği ile hayata geçirmiş bulunmaktayız. İnterneti henüz tanıyamamış, faydalarından pek haberleri olmayan büyüklerimize internetin faydalarından bahsedildi. Mart 2016 itibari ile kalkınmada önceliği olan 50 ilde 247 gönüllü ile yaklaşık olarak 13.000’e yakın büyüğümüze internet eğitimi verildi.

Aile Hekimi Sorgulama Servisi

Bu servis aracılığı ile Aile hekiminizin ad, soyad ve iletişim bilgilerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Aile hekiminiz hakkında bilgi almak için “AH TC KİMLİK NO” yazarak 5115’e ya da 6998’e SMS göndererek anında cebinize bilgileri yükleyebilirsiniz.

Aile Hekimi Sorgulama Servisini kullandığınız takdirde 1 TL ile ücretlendirilirsiniz. Eğer hekim bilginiz bulunamaz ise sorgulamadan herhangi bir ücretlendirilme alınmaz.

Anadolu Ajansı

Güvenilir, tarafsız, etik ve hızlı bir haber kaynağı olan Anadolu Ajansı farkı ile hazırlanan en güncel haberler Anadolu Ajansı Haber Paketi ile artık cebinizde.

Servise katılmak için HABER yazıp 9090’ a gönderin.

Servisi iptal etmek için IPTAL HABER yazarak 9090’ a SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet ile sizde sayısız kampanya ve hediyeden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken konuyu ziyaret etmek.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum