Turkcell 1 GB Hediye internet- Altın Yaşlar Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell 1 GB Hediye internet- Altın Yaşlar Kampanyası

Ülkemizin önde gelen operatör şirketlerinden biri olan Turkcell’den Altın Yaşlar kampanyası. Türkcell, büyüklerimize hürmet gösteren bir kampanyaya imza atıyor. 30 Nisan 2017 tarihine kadar Turkcell müşterisi olan ve 60 yaşının üzerin de olan faturalı hat müşterilerine ilk 6 fatura dönemi boyunca hediye 1 GB internet. Yeni bir Turkcell hat sahibi olan ya da numara taşıma ile Türkcell abonesi olan 60 yaş ve üzeri müşteriler için geçerli olan bu kampanya dahilin de verilen ürün paketleri yurt için de geçerli olacaktır. Kampanya kullanım haklarını aştığınız takdir de ise 200 MB kullanım için 5 TL ek tutar faturanıza yansıyacaktır.

Kampanya Katılım Şartları

60 yaş ve üzeri müşterilerimiz için geçerli olan bu kampanyaya katılmak için yeni hat sahibi olarak ya da numara taşıma yöntemiyle yararlanabilirsiniz. Aksi takdir de bu kampanyadan yararlanamazsınız. Turkcell bedava internet alımınız ilk 6 ay geçerli olacaktır. 6 ay sonrası 1 GB hediye internetinizi KDV ve ÖİV dahil 5 TL tutar ödeyerek devam ettirebilirsiniz. 1 GB kampanyasından memnun kalanlar için tüm vergiler dahil 5 TL’ye devam etmek isterse eğer; telefonunuzdan SMS aracılığıyla ALTIN INT yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz. Alacağınız onay işleminden sonra Altın Yaşlar kampanyasına dahil 1 GB hediye internetinizi 5 TL ödeyerek almaya devam edebilirsiniz.

Kampanya Ücretlendirme Detayları

Altın Yaşlar Hediye 1 GB paketi ile ilk 6 fatura döneminiz de bedava 1 GB internet sahibi olabilirsiniz. 6 ay fatura döneminden sonra dilerseniz 5 TL ödeyerek kampanya kullanım haklarınızı devam ettirebilirsiniz. Paket içerisinde ki kullanım haklarınız bir sonraki aya devretmez bir sonraki fatura döneminde ki tutarlarınıza eklenmez. Kullanım haklarınız bittiği takdir de 200 MB kullanım için 5 TL ödersiniz. Ücretlendirme periyodu 1 KB olarak belirlenmiş ve ücretlendirme 1 KB kullanımı üzerinden yapılacaktır. Kampanyadan aynı anda olmak üzere sadece bir kez faydalanabilirsiniz. Turkcell internet kullanımların da değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildir. Turkcell’li olmak için bu kadar çok sebep varken bazen problemler yaşayabiliyoruz. Bu problemler ile ilgili bir yazıyı gelecek günlerde yayınlayıp herkesin sorularına yanıt olmaya çalışacağız, bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum