Turkcell 30 GB Bedava internet Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell 30 GB Bedava internet Paketi

Turkcell sürekli kendini geliştirmeye yönelik olarak yaptığı adımları ile sektördeki farkını daima hissettiriyor. Teknoloji ve komünikasyon alanlarında öne çıkan GSM operatörü yaptığı yenilikler ile Türkiye’de ki birçok kullanıcının takdirini kazanıyor.

Yaptığı başarı atılımlar ile başarısını her geçen gün ivmeli olarak arttıran dev GSM operatörü, daha uzun yıllar bu sektörde liderliğini sürdürecekmiş gibi gözüküyor.

Platinum Elit 2000 ile sizde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Yakınlarınızla konuşurken ay sonunu dert etmek zorunda kalmayacaksınız, onlarla rahat rahat mesajlaşabileceksiniz ve hatta şebeke içi sevdikleriniz ile sınırsız konuşma imkânına sahip olacaksınız. Ayrıca internet kullanırken kendinizi sınırlandırmak zorunda kalmadan isteğiniz yerde hızlı ve kaliteli internete bağlanmanın keyfini çıkartabileceksiniz. Platinum’un ayrıcalık dünyasına girerek sizde mobil hattınızı kullanmanın tadını sürebilirsiniz. Size birçok ayrıcalık sunan bu tarifeye geçiş yaparak, ayrıcalıklı olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bedava internet paketi sahibi olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı beyler.

Turkcell 30 GB bedava internet

Turkcell Bedava internet Nasıl Yapılır?

4.5G hızını deneyimleyeceğiniz 30 GB internet, yakınlarınız ile konuşabileceğiniz her yöne 2000 dakika, şebeke içi sınırsız konuşma hakkına ve her yöne 1000 SMS’e 12 aylık kontrat yaparak 159 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Size sunulan bu teklifi kabul ederek bu zengin içerikli fırsat ile rahat bir şekilde hattınızı kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

Platinum ailesine katılarak sizde daha ayrıcalıklı bir dünyaya katılırsınız ve size özel fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Turkcell bedava internet paketi yazısında değindiğimiz yerlere dikkat edin.

Taahhüt yapmadığınız takdirde ödemeniz gereken ücret 179 TL’dir. Sizde 12 aylık taahhüt yaparak bu kampanyadan indirimli olarak yararlanabilirsiniz.

Nasıl Geçiş Yapabilirim?

2222’ye “ ELIT 2000 ” yazıp mesaj göndererek katılım sağlayabilirsiniz. Turkcell cep mağazalarına başvuruda bulunarak, internet kanalı yolu ile veya müşteri hizmetlerine telefon ederek bu kampanyaya geçiş yapabilirsiniz.

Nasıl İptal Edebilirim?

0532 532 00 00 numarasına telefon ederek müşteri hizmetleri ile çıkış işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın Turkcell mağazasına giderek de bu paketi iptal edebilirsiniz.

Kalan kullanım Miktarı Nasıl Sorgulanır?

2222’ye “KALAN” yazıp yolladığınız takdirde kalan kullanım haklarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Katılmak İçin Gerekli Koşullar Nelerdir?

Sağlamanız istenen bir koşul bulunmamaktadır. Tüm abonelerin katılımına açıktır.

Detaylar

02.07.2017 tarihine kadar abone alımına açıktır.
12 ay süresince bu tarifeden indirimli olarak faydalanabilirsiniz.
Kullanım haklarınız bittiği takdirde SMS ile bilgilendirilirsiniz.
Yurt dışında da tarifenizi kullanabilmeniz mümkündür.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum