Turkcell 4.5GB Hediye Bedava İnternet

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell 4.5GB Hediye Bedava İnternet

Turkcell hazır kart kullanıcılarına sunduğu fırsatla karşımıza çıkıyor. Kampanya  1 Aralık 2016 tarihi ile başlayıp, 28 Şubat 2017 tarihine kadar devam edecektir. Kampanya 4.5G uyumlu cihaz kullanan sabit hatlı Turkcell kullanıcıları için geçerlidir. Kampanya koşullarını sağlayan kullanıcılar kampanyadan faydalanabileceklerdir.

Turkcell 4.5G kullananlara 4.5GB internet hediyesi

Turkcell bedava internet kampanyası için cihazınızın 4.5G ile uyumlu olması yeterlidir. Hediye sizin hattınıza ek bir işlem yapmaya gerek kalmadan yüklenecektir. 4.5GB hediye internet paketi 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanıcısına sunulacaktır. Kampanya 3 aydan fazla Turkcell müşterisi olan kişilere uygulanacaktır. 90 günden az Turkcell kullanıcıları bu kampanyadan yararlanamayacaktır. Kampanya şartları sağlayan kullanıcılarına bedava internet paketi 48 saat içinde hatlarına tanımlanacaktır. Tanımlama işlemi aktivasyon mesajından sonra başlayacaktır. 30 gün geçerli olan bu kampanya tekrarlanmayacaktır. 4.5G sinyali alamayan Turkcell kampanya iptalini şahsında gizli tutma hakkına sahiptir. Hediye paketi tanımlanan 4.5G uyumlu telefondan herhangi bir nedenle 4.5G uyumu olmayan bir telefonla değişim yapıldığında hediye paket anında iptal olacaktır. İmei sinyali 4.5G olarak gelen telefonlara bu kampanya tanınmaktadır. Bunun dışında imei numarası 4.5G sinyali vermeyen kullanıcılar kampanya kapsamı dışında tutulmaktadır. Kişinin farklı bir internet paketi yoksa kampanyada sağlanan internet paketini aşması sonucu tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Tukcellin sunmuş olduğu bu kampanya gelir elde etmek için satılamaz veya pazarlanamaz. Yasalar dışı bu ispat edilirse aboneler hakkında yasal işlem uygulanabilecektir.

Turkcell bedava internet konularını araştırıp buluyor ve düzenliyoruz. Her geçen gün müşteri memnuniyetini ve kampanyalarını artıran Turkcell, 4.5G ile tanışmak isteyen kullanıcılarına 4.5GB internet sağlamaktadır. Böylece ücretsiz olarak gelen paketle 4.5G deneyimi kazanabilirsiniz. Uzakta olan sevdiklerinizle iletişime geçebilir mesafeleri telefon yakınlığına indirgeyebilirsiniz. Çekim gücü en güçlü operatörlerden olan Turkcell sosyal hayatınızdan kopmayın diye dönem dönem sizlere internet ayrıcalığı tanımaktadır. Kampanyalardan yararlanmak için Turkcell internet sitelerine girerek incelemeler yapabilirsiniz. Size uygun olan paketler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak daha detaylı bilgi sahibi olabilir destek alabilirsiniz. Kampanyalarla karşımızda olan Turkcell yenilikleriyle kullanıcılarını şaşırtmaya devam ediyor.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum