Turkcell 6 GB Bedava internet ile Uçun

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Uçuran 6 GB Plus

Türkiye’nin teknoloji ve inovasyon devi Turkcell kampanyalarıyla abone kullanıcılarını uçurmaya devam ediyor. Yaptığı her paketle müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık üretmeye çalışan firma her geçen gün farklı abone kullanıcılarının da ilgisini çekmiş durumda. Ülkemizde verdiği hizmeti yurt dışında da devam ettiren firma yerli markalar arasında da dikkatleri üzerine toplamış vaziyette. Verdiği GSM operatör hizmetlerinin müşteri odaklı yaklaşımı ve ekonomik fiyatı markanın değerini oluşturmuş durumda.

Uçuran 6 GB Plus ile her yöne değer verdiğiniz insanlarla konuşabilir, sevdiklerinize mesaj atabilir, cepten internete rahat bir şekilde girebilirsiniz. Birçok abone kullanıcısının dikkatini çeken fırsat sizin gereken ihtiyaçlarınıza çözüm bulmuş durumda. Ünlü GSM lideri firma verdiği hizmet ile kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi amaç edinmekte. Ürettiği uygulamalar teknoloji lideri şirketin mobil abine kullanıcıları tarafından tercih edilme sebebini gösteriyor.

Uçuran 6 GB Plus internet

Dakika, SMS ve internet kullanım hakkı ile dikkat çektiği kadar ekonomik fiyatı ile dikkat çekip, yüzleri güldüren kampanya daha şimdiden birçok mobil kullanıcının en çok tercih ettiği paketler arasına girmiş gibi gözüküyor. Sizde sizin hayatınızı kolaylaştırmak için sunulan bu fırsatları takip ederek, size sunulan tekliflerden ihtiyacınızı karşılamaya yönelik olanı seçip, keyfiniz çıkartabilirsiniz.

Uçuran 6 GB Plus’a Nasıl Katılabilirim?

UCURAN 6GB PLUS yazarak 2222’ ye ücretsiz mesaj atabilir ya da POS kanalından nakit ödeme yaparak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Bireysel Hazır Kartlı bütün abone mobil operatör kullanıcıları bu fırsattan fayda sağlayabilirler.

Uçuran 6 GB Plus İçeriğinde Neler Var?

Operatör farkı gözetmeksizin sevdiklerinizle her yöne konuşabileceğiniz 1000 dakika, her yöne 1000 mesaj hakkı, 6 GB cepten internete erişim hakkına ayda 60 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Üstelik bu tarife ile Fizy uygulamasıyla sınırsız müzik dinleme hakkı ve BİP’te geçerli 5 GB internet hattınıza yüklenir.

Nasıl İptal Edebilirim?

IPTAL UCURAN 6GB PLUS yazarak 2222’ye gönderdiğinizde tarifeniz iptal olur.

Esaslar

Kalan kullanımlarınızı görebilmek için KALAN yazıp 2222’ye mesaj atın.

POS kanalından ödeme yapmadıysanız aylık olarak kampanyadan bir kere yararlanabilirsiniz. POS kanalını kullanarak ödeme yaptıysanız aylık 4 kere katılım sağlayabilirsiniz.

POS kanalından satin alarak tarifeye katılım sağlıyorsanız aybitimine yenilenmez. POS dışında bir şekilde tarifeye katıldıysanız hesabınızda para olması durumunda paketiniz her ay yenilenir.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum