Turkcell 6 GB Bedava internet – Sarı Kutu

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell 6 GB Bedava internet – Sarı Kutu

Sarı kutu Turkcell tarafından birkaç yıldır kullanılmakta olan ve müşterileriniz hediye yağmuruna tutan bir kampanyadır. Turkcell müşterileri Turkcell müşterisi olmaya devam ettikleri her gün için yahut yaptığınız işlemler için belli miktarda puan kazanırlar ve bu puanlar ile bedava dakika, internet, sms gibi kampanyalardan yararlanabilirler. Turkcell müşterilerinin Sarı kutuya geçmelerine kadar geçen süre de her gün için 1 puan, sarı kutuya üye olduktan sonra geçirdikleri her gün için 10 puan kazanırlar. Turkcell 4.5 G’ye geçmeleri durumunda 500 puan kazanırlar, aynı şekilde bip, Turkcell hesabın gibi uygulamaları ilk kullandıkları anda 500 puan kazanırlar. Biriken puanları ile çeşitli avantaj paketlerinden yararlanabilirler. Turkcell Sarı kutu en avantajlı paketlerinden birisi Turkcell 6 GB bedava internet paketidir.

6 GB Bedava internet Paketi

Bu pakete sahip olabilmeniz için tam olarak 8.000 değerinde Turkcell sarı kutu puanına sahip olmanız gerekmektedir. 8.000 puanınız olmanız durumunda bu pakete sahip olmanız için hiçbir bedel ödemenize gerek yoktur. Turkcell 6 ay boyunca her ay 1 GB bedava internet olmak üzere hesabınıza hediye internetinizi göndermektedir. Hemen TURKCELL resmi internet sitesi üzerinden sarı kutuya abone olabilir, birikmiş olan sarı kutu puanlarınızı öğrenebilirsiniz. Peki, Turkcell sarı kutu bedava 6 GB internet paketi nasıl yapılır? Sarı kutu üyesi olmak ve bu kampanyadan yararlanmak oldukça basittir. Birinci yol web sitesi üzerinden Sarı kutu 6 GB bedava internet paketine tıklayarak hemen al butonu ile pakete hemen sahip olabilirsiniz. Bir diğer yol ise sms yöntemidir. SK69 yazdıktan sonra 2200’a sms yollamanız pakete sahip olmanız için yeterlidir. Sarı kutu üyesi değilseniz atmış olduğunuz sms ile hem sarı kutuya üye olup hem de puanınızın yetmesi durumunda pakete sahip olabilirsiniz. Her ay 1 GB internet hattınıza otomatik olarak yüklenir, kullanmadığınız internet bir sonraki aya devredilemez. Bedava internetinizin bitmesi ve hattınıza tanımlı bir başka paketinizin olmaması durumunda faturalı hatlar için 200 MB internet 5 Türk Lirası, faturasız hatlar için 100 KB internet 2 kuruş olarak ücretlendirilir. Bu kampanyada ki internetleriniz yalnızca Türkiye Cumhuriyeti içerisinde kullanılabilecek olup yurt dışında kullanımlarınız uluslararası fiyat tarifesine uygun olarak faturanıza yansıtılır. Turkcell sarı kutu paketlerinin avantajlı yönlerinden birisi bedava olması kadar paket iadesinin de mümkün olmasıdır. Paketi kullanmaya başladıktan daha sonra hediyenizin yüzde 5’inden daha az bir miktar kullanmış iseniz paketinizi iade edip Sarı kutu puanlarınızı iade alabilirsiniz. Yüzde 5 kullanımı aşmanız halinde paket iadesi mümkün olmamaktadır.

Turkcell sarı kutu indirimlerinden ve hediye paketlerinden haberdar olmak için anında güncellenen web sitemizi takip edebilirsiniz. Turkcell’e ait avantajların kapılarını aralamak ve bedava paketlerden yararlanmak için takipte kalın… Ayrıca Turkcell bedava internet konusuna da gözatabilirsen bu senin için faydalı olacaktır, çünkü en yeni ve güncel paketler, kampanyalar, tarifeler mevcut.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum