Turkcell 6GB Bedava İnternet – Data Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell 6GB Bedava İnternet – Data Kampanyası

Turkcell kurulduğu günden beri çekim kalitesi ve müşteri memnuniyetini önemseyen operatör firmalarımız arasında yer alıyor. 2017 yılında bedava internet paketi dağıtmaya devam eden Turkcell şimdi de data hattan faturalı hatlara geçiş yapan müşterilerine süper fırsatlar sunmaya başladı. Turkcell bu kampanyadan yararlanma imkanını yalnızca data hatta yeni kullanmaya başlayan müşterilerine sunmuş olmayıp aynı zamanda halihazır data hat kullanıcılarına da kampanyadan yararlanma imkanı sunmaktadır. Data hattınızın kullanım süresinin sona ermesi durumunda fatura hatta geçiş yaparsanız 3 ay boyunca ücretsiz olarak 2 GB internet paketi kazanabilirsiniz.

Data hattan faturalı hatlara geçişler ücretsiz olup kampanyadan yalnızca faturalı Turkcell hat sahipleri yararlanabilecekler. Turkcell 6 GB bedava internet paketinden faturasız hatlar yararlanmaz.

Bedava internet Kampanyası

Kampanya şartlarını taşımanız durumunda 3 ay boyunca 2 GB internet hattınıza aktive edilir.  Bu bedava internet paketi bilgisayardan internet kullanımına elverişli olarak hizmet vermektedir. Data hatlarınızı faturalı hatta taşımanız durumunda ister tabet, ister telefon, isterseniz de masa üstü bilgisayarınızdan Turkcell bedava internet kampanyasından yararlanmaya devam edebileceksiniz.

Kampanya Detayları

Kampanyaya abone olmak yahut 6 GB bedava internet hizmetinden yararlanmak için sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Kampanya süresi toplam 3 ay olup bu süre bedava internetinizi kullanmamış olsanız dahi uzatılmaz. Aylık kullanım kotanız 2 GB olup bu miktarı doldurmanız durumunda hattınıza tanımlı başka bir internet paketinizin olmaması durumunda sabit Turkcell internet tarifesi üzerinden 200 MB internet 5 TL olarak ücretlendirilir. Kampanyadan maksimum 3 ay önce Data hattını faturalı hatta taşıyan müşteriler yararlanabilir. 3 aydan daha uzun süre önce taşıma işlemini gerçekleştiren müşteriler bedava internet kampanyasından yararlanamaz. Bedava internetinizi yalnızca yurt içi kullanımlarınızda harcamanız mümkün olup yurt dışı kullanımlarda ücretlendirme uluslararası iletişim tarifesine göre ücretlendirilir. Turkcell bedava internet kampanyasından aynı isme ait birden fazla hat bulunması durumunda her müşteri her hat için değil yalnızca 1 hat için yararlanabilir. Kampanya katılımı için son gün henüz ilan edilmemiş olup Temmuz ayının son gününe kadar kampanyanın devam etmesi beklenmektedir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak oldukça basit, şartları taşıyor olmanız durumunda tek yapmanız gereken bir sms atmak. Kampanyaya katılmak istiyorsanız DATA FIRSAT yazarak 2222 sms atmanız durumunda şartları taşıyorsanız anında 2 GB internet hattınıza tanımlanacaktır. Bundan sonra ki aylarda herhangi bir işlem yapmaya gerek kalmadan düzenli olarak 2 GB internetiniz hattınıza tanımlanır. Kampanyadan yararlanmaya başladıktan sonra kalan internet miktarınızı öğrenmek için KALAN DATA FIRSAT yazarak 2222 ye gönderebilirsiniz. Her ay kullanılmayan Turkcell bedava internet hakkınız sıfırlanır ve bir sonraki aya aktarılmaz. Kampanyada otomatik kota uygulaması olmayıp internetiniz bittiğinde kullanmaya devam etmeniz halinde bu bedel faturanıza yansıtılır.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum