Turkcell Akademi Nedir?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Akademi Nedir?

Turkcell Türkiye’nin en yüksek çekim gücüne sahip ve en eski operatör firmasıdır. Peki, Turkcell akademi nedir? Turkcell akademi 2006 yılında faaliyet göstermeye başlayan bir platformdur. Bu platformda farklı tür ve alanlarda çok farklı kategorilerde dijital ve online eğitim hizmeti sunulmaktadır.

Turkcell Akademiden Nasıl Yararlanabilirim?

Turkcell akademi üzerinden hizmet almanız için Turkcell Akademi’nin resmi web sitesi bulunmaktadır. Ayrıca Turkcell kurumsal web sitesi üzerinden de Turkcell akademi platformuna ulaşmanız mümkündür. Mobil cihazlar için Turkcell akademi uygulamalarını kolaylıkla indirebilir ve Turkcell avantajlarını doya dolay yaşayabilirsiniz.

Turkcell Akademi Ne Tür Eğitimler Vermektedir?

Turkcell akademide ana başlık olarak 3 tür yöntemle eğitim alınabilmektedir. Bunlar Video, e- eğitim yani e- öğrenme ve sınavdır. Eğitim kategorileri ise İngilizce, profesyonel gelişim, Türkçe ve sertifika programları, sınavlara hazırlık şeklindedir. Sınavlara hazırlık programları içerisinde Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal bilimler gibi ders anlatım eğitimleri olmakla birlikte sınav teknikleri, sınav stresi ile başa çıkma şeklinde başarı odaklı eğitim programları da bulunmaktadır. Eğitim içerikleri ve materyalleri Turkcell A.Ş tarafından hazırlanmaktadır. Eğitim içeriklerinin hazırlanması sırasında uzman eğitimcilerden destek alınmakta olup ders anlatımları müfredatlar çerçevesinde hazırlanmaktadır. Turkcell eğitim programlarını ihtiyaca ve talebe göre değiştirmekte ve zenginleştirmektedir.

Eğitimler Ücretli midir?

Turkcell akademi eğitim seçenekleri arasında ücretli ve ücretsiz paketler bulunmaktadır. Detaylı bilgi için Turkcell akademi resmi web sitesindeki Akademi eğitim seçeneğinin üzerinde yer alan fiyatlandırma seçeneğini tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Site üzerinde herkese açık ve yalnızca Turkcell müşterileri için hazırlanmış özel eğitim paketleri bulunmaktadır. Paketleri kullanmak için ilk adım olarak Turkcell müşteri hizmetlerinden şifre almanız gerekmektedir. Herkese açık olan eğitimlerden yararlanmak için herhangi bir şifreye ihtiyaç duymazsınız yani Turkcell akademiye üye olmaya gerek yoktur. Doğrudan web sitesi üzerinden eğitimlerden yararlanabilirsiniz. Yanlızca Turkcell müşterilerine özel veya ücretli olan eğitimler için şifreye ihtiyacınız vardır. Turkcell şifrenizi ilk kez alacaksanız müşteri hizmetlerini aramak suretiyle şifrenizi kolayca alabilirsiniz. Şifrenizi daha sonraki bir zamanda unutmanız durumunda ŞİFRE yazarak 2200’a sms göndermeniz halinde yeni şifrenin telefonunuza gönderilecektir.

Turkcell bedava internet paketi yazımıza gözatarak kendinize en uygun tarifeyi seçebilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum