Turkcell Aşık Paketi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Aşık Paketi

Turkcell Aşık paketi, ismi gibi içinizi sıcacık edecek bir kampanyadır. Sevgisini sınırsızca yaşamak isteyen sevgililer için, sms ve dakika yetmeyen bu zamanlarda Turkcell ihtiyacınızı karşılayacak bir kampanyayla karşınıza çıkıyor. Turkcell kullanıcısıysanız ve sevgiliniz varsa işte bu kampanya tam size göre. Kampanya kapsamında 30 gün boyunca numarasını belirlediğiniz Turkcell’li ile sınırsız mesajlaşma imkanına sahip olacaksınız. Evet yanlış duymadınız tamamen sınırsız mesajlaşmaya sahip olmak Turkcell aşık paketi ile mümkün olmaktadır.

Nasıl Mı?

Sınırsız mesajlaşmak istediğiniz numarayı belirleyerek tam 30 gün boyunca geçerli olacak sınırsız mesajlaşma hakkına sahip olacaksınız. Hem de yıl boyunca bakiyeniz olduğu müddetçe Turkcell aşık paketi yenilenecektir. Sadece yurtiçinde geçerli olan bu kampanya ile belirlediğiniz numaraya ve size bilgilendirme mesajı geldiği zaman kullanıma başlayabilirsiniz. Eğer almış olduğunuz ana paketi iptal etmezseniz 12 ay boyunca bakiyeniz yeterli olduğu sürece yenileme devam edecektir.

Aşık paketi kampanyasından 25 yaş altındaki kullanıcılar faydalanabilmektedir. ASIK yazıp 2222’ye gönderdiğiniz zaman kampanyaya başvurunuz alınacaktır. Sonrasında belirlediğiniz numara ile aynı anda size bilgilendirme mesajı gelecek ve hattınızdan 5 TL düştükten sonra kampanyadan yararlanmaya başlayabileceksiniz. Dönem sonunda ise yenilenmesini istemediğiniz paketinizin iptal edilmesi mümkün. İptal etmek istediğiniz bu paket için IPTAL ASIK yazarak 2222’ye göndermeniz gerekmektedir. Eğer kendi iptalinizi gerçekleştirdiniz ise diğer belirlediğiniz numara için de aynı işlemi yapmanız gerekecektir. Bunun için ise IPTAL ASIKHEDIYE yazarak 2222’ye yollamanız gerekecektir. Eğer belirlenen numara iptal eder fakat ana numara için iptal işlemi gerçekleşmezse ana numara belirlenen numaraya sınırsız mesaj atmaya devam edebilir. Fakat ana numara iptal işlemi gerçekleştirirse belirlenen numara içinde iptal işlemi yapılmış sayılır. Bu yüzden iptal işlemlerinde dikkatli olmak gerekir. Bizde bir zamanlar genç olduk, onbin sms paketi efsaneydi o zamanlar. Kimse internete gerek duymazdı. Böyle bir paket o zaman vardıda biz mi almadık diye geçirmiyor değilim içimden.

Turkcell Nar Paketleri ile ilgili olan son yazımızı okumak istermisin? Yüzlerce seçenek arasından kendine en uygun olanı en ucuz fiyata seç ve al. Bizi takip etmeye de devam et!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum