Turkcell Askercell Paketi ve Detayları

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Askercell Paketi

Son zamanların popüler operatörleri arasında ilk sıralarda yer alan Turkcell, tüm kullanıcılarını düşünüyor ve tüm kullanıcıları için sürekli yenilikler ve değişiklikler getiriyor. Turkcell yapmış ve getirmiş olduğu, değişikliklerle ve yeniliklerle, kullanıcılarının ilgisini ve alakasını çekmeyi  başarıyor ve kullanıcısı olmayanların ise, yeni hedefi oluyor. Turkcell Askercell paketi, askerde olan Turkcell kullanıcıları için, Turkcell tarafından geliştirilmiş harika bir paket. Sizde askere gittiğiniz zaman, Turkcell Askercell paketinden faydalanabilecek ve uygun ve makul fiyatlar ile, sevdikleriniz ile konuşup, dertleşip hasret giderebileceksiniz. Bir çok alternatifin ve seçeneğin bulunduğu Turkcell Askercell paketi, uygun ve makul fiyatları ile kullanıcılarını bekliyor. Adından da anlaşılacağı gibi Askercell paketi, vatanımız için, askere giden Turkcell kullanıcıları için, geçerli olan bir kampanyadır yani pakettir. Sizde askere gittiğiniz zaman Turkcell Askercell paketi alternatiflerinden size en uygun olanını seçip, Turkcell Askercell ile, askerde doyasıya konuşabilirsiniz. Turkcell Askercell paket alternatiflerinin içeriği ise, birazdan belirteceğimiz gibidir. Sizde Turkcell Askercell paketi alternatiflerinin içeriğini merak ediyor ve incelemek istiyor ve Turkcell Askercell paketi alternatifleri hakkında, yukarıda belirtmiş olduğumuzdan, daha detaylı bir bilgiye ulaşmak istiyorsanız, yazılarımızı okumaya devam ederek, tüm bu isteklerinize ulaşabilir ve sorularınıza açıklık getirip, merakınızı giderebilirsiniz. Dilerseniz, gelelim Turkcell Askercell paketi alternatifleri hakkında daha ayrıntılı ve detaylı bir bilgiye.

Turkcell Askercell Paketi ve Alternatifleri ;

Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi, sizde Turkcell Askercell paketleri alternatifleri hakkında, daha detaylı ve ayrıntılı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, doğru yazıyı okuduğunuzdan emin olabilirsiniz. Turkcell Askercell paketleri ve alternatifleri, aşağıda belirttiğimiz gibi.

Askercell 400 DK : Sizde Askercell 400 DK konuşma paketine, sadece 15 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Pakete sahip olmak için,  ASKER 400DK yazıp, 2222 ‘ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Askercell 1000 SMS : Sizde Askercell 1000 SMS mesajlaşma paketine, sadece 5 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Pakete sahip olmak için, ASKER 1000SMS yazıp 2222 ‘ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Askercell İkili : Sizde hem Askercell 400 DK paketinden hem de Askercell 1000 SMS paketinden ikili yararlanmak istiyorsanız, bu ikili pakete sadece 20 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Pakete sahip olmak için, ASKER IKILI yazıp, 2222 ‘ye kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Yukarıda da görmüş olduğunuz gibi, Askercell paketleri ve alternatifleri, ücret olarak oldukça uygun ve makul meblağlardadır. Sizde askerdeyken, sevdiklerinizle, hasret ve özlem duyduklarınız ile, doyasıya uygun fiyatlara konuşmak için, Turkcell’in geliştirmiş ve hala geliştirmekte olduğu Askercell paketleri ve alternatiflerinden yararlanabilirsiniz. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi, sadece tek bir mesaj göndererek, istediğiniz Askercell paketine sahip olabilirsiniz. Askercell paketine sahip olmak için gönderilen mesajlardan herhangi BİR ücret kesilmemektedir. Umuyoruz sizde askerde, sevdikleriniz ve hasret duyduklarınız ile, doyasıya uygun ve makul fiyatlar aracılığı ile, kısacası Askercell ile konuşabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell memur paketleri ilginizi çekebilir diye düşündük. Bu yüzden bir bakınırsanız belki faydalı bir paket bulabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum