Turkcell Avans TL Nedir, Nasıl Kullanılır?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Avans TL Nedir, Nasıl Kullanılır?

Turkcell ayrıcalıkları diğer operatör şirketlerine göre açık ara öndedir. Bugün sizlere Turkcell Avans TL Nedir sorusuna yanıt arayacağız. Turkcell müşterisinin konuşması yarıda bölünmesin diye Turkcell eşi benzeri görülmemiş bir hizmet ile karşımızda. Turkcell müşterileri her zaman diğer operatör müşterilerine göre daha üst seviyede hizmet almaktadırlar. Turkcell ayrıcalıklar dünyası hiçbir zaman sabit kalmaz. Müşterinin memnuniyeti ve istediği hizmet seçenekleri doğrultusunda Turkcell firma bünyesi elinden geleni fazlasıyla yapıyor.

Bunların arasında faturalı ve faturasız kullanıcılara özel hizmet, paket ve tarifler yer alıyor. Kaliteli bir telefon operatörü ile çalışmak istiyorsanız ilk tercihiniz. Kesinlikle Turkcell olmalı. Şimdi sizlere Turkcell Avans TL ayrıcalığının kullanımını teminini ve hakkında bilinmesi gerekenleri anlatacağız.

Turkcell Avans TL Nedir?

Turkcell hizmetlerine doymuyor. Turkcell müşterilerinin zor durumda kalmaması için oldukça ekonomik bir hizmet ile kullanıcıları mutlu ediyor. Turkcell müşterileri konuşma sırasında kullanım haklarının tükenmesine yaklaştıklarında önceden satın aldıkları Turkcell Avans TL ile hatlarına otomatik olarak 8TL bakiye tanımlıyorlar. Ve bu hizmetten faydalanmak için vereceğiniz ücret sadece aylık 0,49 TL.

Turkcell Avans TL Nasıl Edinilir? Kullanılır?

Turkcell Avans TL hizmetinin ne olduğunu öğrendik. Ve şimdi Turkcell Avans TL Nasıl Kullanılır ve nasıl temin edilir sorularına cevap arayalım. Turkcell Avans TL hizmetinden faydalanmak için 2222’ye AVANS yazıp göndermeniz yeterli. Hemen ardından tarafınıza ilgili merciden gönderilecek onay mesajı ile Turkcell Avans TL hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanımı konusunda ise talep ettiğiniz Avans TL tutarı kadar bir sonraki bakiye yüklemenizde tarafınızdan kesinti yapılır. Bu kampanyadan yararlanmak için 3 ay (90 gün) süresinin üzerinde Turkcell’li olmak gerekmektedir. Ve kampanyadan ancak bireysel hazır kart müşterileri faydalanabilmektedir. Eksiye düşme diye de bilinmektedir.

Turkcell bedava internet yazımıza da gözatmak istermiydin? Uygulama yükleyerek, kısa bir mesaj göndererek yada sadece TL yükleyerek kazanabileceğiniz hediyeleri keşfetmek istemezmiydiniz? Hemen tıklayın, keşfetmeye başlayın!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum