Turkcell Bedava internet Paketi 2017 – 2018 Kampanyaları

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Bedava internet 2018

Turkcell bedava internet 2018 yazısı ile yeni yılda hepinize kucak dolusu sevgiler arkadaşlar, mağlumunuz bir süredir kampanya paylaşımı yapmıyorduk, şimdi kaldığımız yerden son sürat devam ediyoruz. Yeniden en doğru kaynağın biz olduğumuzun farkına varmanızı temenni ediyoruz 🙂

Turkcell bedava internet 2018‘ten herkese merhaba arkadaşlar. Konuyu 24 Haziran 2017 tarihi ile güncelliyoruz. Lütfen faturalı hat kullanıcısıysanız çok dikkatli olun. Yanlış veya geçersiz işlemlerde faturanıza yansıtılma durumu oluşmasın. Uzun aradan sonra tekrar aranızda olmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz, kaldığımız yerden devam ediyoruz 🙂 Konuyla ilgili son aktivasyonları gerçekleştirdik. Detaylı bilgi için yorum bırakabilirsiniz. Uzmanlarımız hızlıca dönüş sağlayacaktır.

Turkcell 2018 yılına da yine çok iddaalı kampanyalar, hediyeler ve tarifeler ile girdi. Hal böyle olunca bizede bu kampanyaları paylaşmak düşüyor arkadaşlar. Bazı kampanyaların süresi bitmek üzere, o yüzden dikkatli olun, bakiyeniz varsa (faturasız) önce Turkcell’i aramanızı tavsiye ederiz. Hemen ardından Turkcell bedava internet 2018 paketinizi kullanabilirsiniz. Öncelikle en güncel olanları size kısaca özetleyecek ve konunun devamında detaylandıracağım.

Turkcell bedava internet 2018 Mağlum reklamlardan vs görüp duyduğumuz bir kampanya var. Bu da şu ki Android veya iOS cihazınızdan “Turkcell Hesabım” uygulamasını indiriyorsunuz. Sonrasında bu uygulama üzerinden kaç TL yüklerseniz o kadar TL hediye kazanıyorsunuz. Çok samimi söyleyebilirim ki 40 TL yüklediğim ay 40 TL hediye geliyor ve bu hediye 10 gün internet ihtiyacımı karşılıyor. Sonrasında 30 TL üzeri yüklediğiniz için aldığınız 1GB hediye internet var, oda bitince paketimi sadece 15 gün harcamış oluyorum ki ay sonunda 2-3 GB kalmış oluyor. Bu yüzden ayrıcalıklar ile dolu Turkcell bedava internet paketi sahibi olmak için tam sırası!

Türkiye’deki en iyi telekomünikasyon şirketlerinin başında şüphesiz ki Turkcell gelmektedir. Çekim gücü ve kalitesi ile rakiplerinden bir adım önde olan Turkcell sunduğu hizmetler ve kampanyalarla da mevcut müşterilerini memnun etmektedir. Vodafone ve Turk Telekom’dan sunduğu hizmet kalitesiyle ayrılan ve bir adım önde olan Turkcell, yeni müşteri kazanmak ve mevcut müşterilerini sunduğu kampanyalarla memnun etmek için sürekli güncel kampanyalar sunmaktadır. Bu güncel kampanyalardan birisi de Turkcell bedava internet paketi kampanyasıdır. İnternet akıllı telefonların yaygınlaşması ile daha temel bir ihtiyaç haline gelmeye başlamıştır.

Artık hemen hemen tüm akıllı telefon sahipleri internet hizmetinden de yararlanmaktadır. Bu nedenle Turkcell müşterilerine birçok bedava internet paketi kampanyası sunmakta ve sürekli bu kampanyaları güncellemektedir. Ayrıca zaman zaman süreli internet paketi kampanyaları da kullanıma sunulmaktadır. Yani her kampanyayı yıl içerisinden tüm zamanlarda kullanamıyorsunuz ancak güncel kampanyaları kullanmanız mümkün hale geliyor. 2018 Turkcell bedava internet paketi kampanyalarınız şu başlıklar altında inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz;

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası – 2018

4,5G’nin ortaya çıkması ve yaygınlaşması ile birlikte tüm telekomünikasyon firmaları çeşitli kampanyalar düzenlemeye başlamıştır. Bunun nedeni ise firmaların daha iyi hizmet sunma anlayışıdır. 4,5G kullanıcılarına daha iyi ve kaliteli bir internet hizmeti sunulmaktadır. Turkcell 4,5G uyumlu hatlara sahip olan ve 4,5G hizmetine geçen kullanıcıları için bedava internet kampanyası sunmaktadır. Kampanyaya göre eğer hattınız 4,5G ile uyumlu ise hattınızı 4,5G’ye uygun hale getirdiğinizde 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB Turkcell bedava internet kazanıyorsunuz. Eğer hattınız 4,5G ile uyumlu değilse yani bu hizmetten yararlanamıyorsanız da en yakın Turkcell bayisine giderek 4,5G uyumlu bir hat alabilirsiniz.

Hattınızı 4,5G’ye geçirdikten veya yeni hattınızı kullanmaya başladıktan sonra size 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet hediye edilecektir. Gelen bildirim mesajından sonra bedava Turkcell internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sorgulama yaparak kalan internet paketinizi görebilir ve takip edebilirsiniz. Paketinizi aştıktan sonra standart internet tarifesi üzerinden ücret ödeyerek internete girebilirsiniz. Bu nedenle eğer mevcut internet paketiniz yoksa ve sadece bedava 1 GB internet paketini kullanacaksanız paketi aşmamaya özen göstermeli ve kalan internet paketinizi sürekli takip etmelisiniz.

Turkcell BİP Uygulaması 1 GB Bedava İnternet Kampanyası 2018

Turkcell’in kullanıcılarına sunmuş olduğu bedava anlık mesajlaşma uygulaması olan BİP son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmeye başlamıştır. BİP, sadece anlık mesajlaşma değil ayrıca sesli ve görüntülü görüşme yapabileceğiniz, resim, video ve ses kaydı gönderebileceğiniz kaliteli bir uygulamadır. Turkcell AppMarket, App Store ve Google Play’den ücretsiz bir şekilde indirip kullanabileceğiniz bu uygulama ile 1 GB bedava internet kazanma hakkına da sahip oluyorsunuz. Turkcell hat sahipleri BİP uygulamasını telefonlarına indirerek 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internete sahip olabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken şey ise BİP uygulamasını telefonunuza indirip kurarak kayıt olmanızdır. Siz uygulamayı indirip kayıt olduktan sonra ise size gelecek olan bildirim mesajından sonra hediye 1 GB internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer mevcut internet paketiniz yoksa 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internetinizi sürekli takip etmeli ve her kullanımdan sonra sorgulama yapmalısınız. Aksi takdirde bedava Turkcell internet paketiniz bitebilir ve standart internet ücreti üzerinden ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca son dönemdeki güncel bir kampanya ile birlikte bedava SMS paketi kazanmanız da mümkün hale gelmektedir. ‘BOSDEGILIM’ yazarak 2222’ye mesaj gönderirseniz 3 ay boyunca kullanabileceğiniz bedava 5000 SMS kazanabiliyorsunuz. BİP tarafından oluşturulan bu kampanya SMS tercih eden kullanıcılar için oldukça önemli bir kampanyadır.

Ayrıca Turkcell BiP hediye internet 1 GB konusuna gidebilir, detaylıca inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava internet Paketi 2016 - 2017 Kampanyaları

Turkcell Bedava internet Paketi 2016 – 2017 Kampanyaları

GencTurkcell Uygulaması 2 GB Bedava internet Kampanyası 2018

Özellikle gençlere yönelik olarak sunulan Gnctrkcll, gençlere yönelik birçok kampanya sunmaktadır. Gnctkrcll’li olanlar için sunulan 2 GB internet kampanyası bunlardan birisidir. Akıllı telefona sahip olan Turkcell kullanıcıları ve Gnctrkcll’liler bu uygulamayı telefonlarına indirip kullanmaya başlayarak bedava 2 GB internet kazanabilirler. Gnctrkcll uygulamasını kullanırken hem de 2 GB bedava internetten faydalanabilirsiniz. Ancak bu hediye internet paketinin bir özelliği bulunmaktadır. 2 GB Turkcell bedava internet paketini sadece gece 02:00 ve 06:00 arasında kullanabiliyorsunuz. Bu kampanya özellikle gece internet başında uzun vakit geçiren kullanıcılar için faydalı olacak bir kampanyadır.

Bedava 2 GB internet paketinizi sadece 02:00 – 06:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Bu nedenle internete girdiğiniz saate dikkat etmelisiniz. Mevcut internet paketiniz yoksa internet kullanımınız için standart internet ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. Gnctrkcll uygulamasını telefonunuza indirip kullanmaya başladıktan sonra size bir bildirim mesajı gelecektir. Bu mesajdan sonra saat 02:00 – 06:00 saatleri arasında 2 GB bedava internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Uygulaması Bedava 500 MB bedava internet

Bedava internet paketi kazanabileceğiniz bir diğer uygulama da Turkcell Goller Cepte uygulamasıdır. Uygulamayı indirerek 1 gün boyunca kullanabileceğiniz hediye 500 MB internet kazanmanız mümkündür. Sadece uygulamayı indirmeniz internet paket kazanmanız için yeterli değildir. İnternet paketi kazanmak için uygulamayı indirdikten sonra Facebook hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından ayarlar kısmına girerek abonelikler bölümüne telefon numaranızı girmeniz gerekmektedir.

Siz bu işlemleri tamamladıktan sonra telefonunuza 1 gün süre ile kullanabileceğiniz 500 MB internet paketi gelecektir. Bildirim mesajından sonra 24 saat geçerli 500 MB internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. 24 saat sonunda paketinizde internet kalsa da bu mevcut internet paketinize eklenmeyecek veya daha sonra kullanmanız için devretmeyecektir. Bu yüzden Turkcell bedava 500 MB internet paketiniz bittiğinde varsa mevcut internet paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Hesabım 1 GB Bedava internet 2018

Eğer daha önce bir Turkcell Hesabım uygulaması indirmediyseniz, uygulamayı telefonunuza indirerek 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet  sahibi olabilirsiniz. App Store ve Google Play’den rahatlıkla indirebileceğiniz Turkcell Hesabım uygulamasını kullanmaya başladığınızda bir bildirim mesajı gelecektir. Ardından 1 hafta boyunca ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz hediye 1 GB internet paketine sahip olacaksınız. Sorgulama yaparak internet paketinizde kalan limiti kontrol edebilirsiniz. 1 hafta sonra internet paketiniz sona erecek ve kullanmadığınız internet de tamamen silinecektir. Bu yüzden kontrol ve takibi iyi bir şekilde yapmalısınız.

Turkcell 3 Ayda Bir Bedava 1 GB internet Hediyesi 2018

Turkcell bedava internet 2018 kampanyaları sürekli güncellenerek ve çeşitlendirilerek devam etmektedir. Bunlardan birisi de 3 ayda 1 kazanabileceğiniz bedava 1 GB internet kampanyasıdır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için yapmanız gereken ise oldukça basittir. Herhangi bir uygulama indirmenize ve bir işlem yapmanız gerek yoktur. Telefonunuzun mesaj bölümünde büyük harflerle ‘3AY1GB‘ yazarak 2222’ye göndermeniz gerekmektedir. Daha sonra gelen onay mesajını yanıtlayarak 3 ayda 1 kullanabileceğiniz bedava 1 GB internet paketine sahip olabilirsiniz. Gelen 1 GB internet paketiniz 3 ayda 1 yenilenecek ve siz iptal etmediğiniz sürece bu şekilde devam edecektir.

Turkcell Hediye 1 GB internet Kampanyası Nasıl Yapılır 2018

Turkcell’in güncel internet kampanyaları sürekli yenilenerek ve gelişerek devam ediyor. Turkcell faturasız hat sahipleri için ücretsiz 1 GB internet paketi sunmaktadır. Bu internet paketinden faydalanmak için telefonunuzun mesaj bölümüne büyük harflerle ‘HEDIYE AYLIK1GB’ yazarak 2222’ye mesaj göndermeniz yeterlidir. Siz mesaj gönderdikten sonra bir bildirim mesajı alacaksınız. 1 GB bedava internet paketiniz onaylandıktan sonra rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paketinizi sürekli kontrol ederek kalan internetinizi görebilir ve kendinizi buna göre ayarlayabilirsiniz. Paketi aşmanız halinde mevcut internet paketiniz varsa bunu kullanmaya devam edebilirsiniz. Mevcut internet paketiniz bulunmuyorsa Turkcell hediye 1 GB internet paketiniz bittiğinde standart internet ücreti üzerinden ücret ödeyerek internete giriyorsunuz. Bu yüzden paketi sürekli kontrol etmeli ve sorgulamalısınız.

Turkcell Banka Kanalı Bedava internet Kampanyası

Banka ATM’leri aracılığı, banka internet şubeleri, mobil şubeler ve Turkcell internet sitesinden paket aldığınızda bedava internet paketi kazanmanız mümkün hale gelmektedir. Bedava internet paketi kazanmak için yapmanız gereken bankalar aracılığı ile paket almanız gerekiyor. Size uygun olan paketi aldıktan sonra 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet kampanyasından faydalanabiliyorsunuz. Paket yüklendikten sonra size internet paketi ile ilgili bir bildirim mesajı geliyor.

Bu bildirim mesajından sonra 1 hafta süresince kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet paketine sahip oluyorsunuz. Siz paket aldıktan kısa bir süre sonra bedava 1 GB internet paketiniz ile ilgili bildirim mesajı telefonunuza gönderilecektir. Mesajın ardından 1 hafta süre ile kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet paketinden yararlanmaya başlayabileceksiniz. En cazip teklif ve fırsatlar tabiki size en yakın Turkcell mağazasında olacaktır.

Yakında eklenecek tarife ve kampanyalar ise şu şekilde olacak;

Bedava 4gb, 3gb, 2gb, 1gb, 5gb, 6gb, 7gb,8gb internet paketleri ve sms, konuşma dakikaları hatta bedava 10.000 sms gibi kampanyalar bekleniyor Turkcell’den. Çünkü insanlar artık internete ve dolayısıyla Whatsapp gibi uygulamalara yöneldi. Bu yüzden SMS kampanyaları artacak gibi görünüyor. Bizi takip etmeye devam edin!

13 Şubat güncellemesi;

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel 2 GB hediye internet kazanmak istermisin? Hemen sitemizde ki Turkcell sevgililer günü kampanyası konusuna gir ve Muslera ile oyun oyna, hediye internetini bedava kap!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum