Turkcell Bedava internet Paketi 2017 Ramazan Sahur Geceleri

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Bedava internet Paketi 2017 Ramazan Sahur Geceleri

Arkadaşlar herkese kucak dolusu selamlar. Uzun soluklu bir ara vermiştik biliyorsunuz ki. Sebebi geçici nedenlerdi ve artık yeniden aranızdayız ve kaldığımız yerden devam ediyoruz makalelerimize. En popüler ve sevilenlen operatörlerden olan Turkcell bedava internet paketi ile hızlı bir giriş yapalım ve 2017 yılı için en tutulan tarifeleri, hediyeleri paylaşalım. Bunun yapmak bizim işimiz olduğu gibi takip etmekte siz sevgili takipçlerimizin takdiri.

Ramazan ayı her yıl tam 30 gün sürüyor. Bu 30 günde özellikle gıda sektörü çalışanları mesai yapmıyor yada iftar ile birlikte kepenkleri açıyorlar. Hal böyle olunca aç geçirilemeyen saatler PC, TV ve telefon karşısında geçiriliyor. Videolar, vakit geçirtecek eğlenceli oyunlar, haberler, araştırmalar, filmler ve diziler… Akla ne gelirse hepsi hediye internet paketi gereksinimi oluşturuyor. Para ver ver nereye kadar diyen kullanıcılar da alternatif arayışlara giriyor ve güzel sitemiz ile karşılaşıyor.

Turkcell Bip Bedava internet

Ramazan sahur ve geceleri özellikle geç saatlere kadar uyanık kalan halkımız dini içerikli video ve görselleride sıkça takip ettiği için kullanımlar maksimum seviyeye ulaşıyor. Ama siz siz olun bizim kampanyalarımıza gözatmadan böyle birşey yapmayın. Buyrun işte o 2017 yılı ve Mayıs ayı internet kampanyaları.

Turkcell 1GB Bedava internet

Ramazan’da Turkcell 1GB bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Bunun için yapmanız gerekenleri anlatalım. Öncelikle uygulama mağazından buraya tıklayarak Hesabım uygulamasını indiriyoruz. Sonrasında ekranınızın solunda kalacak olan menüden “Salla Kazan”ı seçerek ilgili sayfayı açıyoruz ve telefonu 3 kere hızlıca sallıyoruz. Karşılığında 1GB ile 11GB arasında internet paketi hediyesi sizin oluyor. Sadece bununla sınırlı değil yüzlerce SMS ve görüşme hakkı kazanabiliniyor.

GNÇ ile Turkcell Hediye İnternet

25 yaşını aşmayan tüm Turkcell’lilerin sahip olabileceği bir diğer internet paketide bu. 1GB ücretsiz beleş interneti kazanabilmek için takip etmeniz gereken adımlar şunlar;

  • GNÇ abonesi oluyorsunuz,
  • EKO etiketli tarifelerden birisine geçiyorsunuz,
  • faturalı hat sahibi olmanız da gerekiyor.

İşte bu süpriz hediye için tek olması gereken şeyler bu maddeler.

GNÇ Turkcell 1GB Bedava internet Paketi

Turkcell 10GB Bedava İnternet Paketi

Yepyeni akıllı telefonlara sahibiz ama hala 3G kullanıyoruz, olacak şey değil. Bunun bilincinde olan dev firma 4.5G’ye hemen geçiş yapan kullanıcılarına 10GB interneti koşulsuz ama 1 kere veriyor. Bu gerçekten çok cazip bir fırsat, hem hızınızı artırıyor hemde ekstra hediye sahibi oluyorsunuz, hatta bence benzersiz! Nasıl geçiş yaparım diyorsanız;

  • Turkcell iletişim merkezlerine uğrayın,
  • Numaranızı ve operatörünüzü belirtin,
  • İstek doğrultusunda kimlik fotokopinizi ve istenilen bilgileri temin edin,
  • Numaranızın değişip değişmeyeceğine karar verin,
  • 1 hafta içerisinde aktifleşme mesajının gelmesini bekleyin.

İşte Turkcell’e geçiş bu kadar kolay.

BiP Messenger ile 1GB Ücretsiz Turkcell Bedava internet

Skype, FB Messenger, Whatsapp, Viber gibi bir sosyal mesajlaşma ve ileti gönderme programı olan Bip, Turkcell’e aittir. Bu sebeptendir ki bu uygulamayı indiren tüm aboneler 1GB hediye internet kazanır. Böyle avantajlı bir operatörü seçmemek çok akılsızca olacaktır. Takıldığınız yerler mevcut ise lütfen yorumda belirtin arkadaşlar. Severek yardımcı olmaktayız.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum