Turkcell Bedava Konuşma Dakikası Paketleri 2016 – 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell, son dönemde gerek rekabet politikası gereği, gerek ise ürettiği hizmetler ile oldukça güçlü ve bir o kadar yoğun çalışmalar sunuyor. Müşterilerinin hızlı ve etkili bir şeklide iletişim kurması için ve daha hızlı internete bağlanabilmesi için şebekelerini ve baz istasyonlarını her zaman güncelleyen ve en çok çeken şebeke olma yolunda başarılı adımlar adan Turkcell bedava konuşma paketleri konusunda da iddialı oluyor. Bu yazımızda, şu an için güncel olan paketleri ve faturalı tarifeleri sizlere anlatmak istiyoruz. Faturalı tarifelerdeki kampanyalardan yararlanmanız için en az 12 aylık taahhüt yapmanız gerekiyor. Bu sayede Turkcell faturalı dakika paketleri konusunda oldukça uygun kampanyalar ve fırsatlar bulabilirsiniz. Peki şu an hangi paketler ve ücretsiz dakika tarifeleri tercih ediliyor dersiniz? Gelin hepsini teker teker incelemeye başlayalım.

Turkcell Bedava Konuşma Dakikası Paketleri 2016 – 2017

Faturalı Tarifeler ve Kampanyalar Turkcell

Turkcell faturalı tarifeler ve kampanyalara baktığımız zaman, karşımıza şu an için yeni gelen hatlarda oluşan fırsatlar görünüyor. Yani sizlere bu yazımızda Turkcell’e geçen faturalı hat kampanyaları konusunda bilgi sunacağız değerli arkadaşlar.

  • 12 ay taahhütlü olarak sunulan ve dakika konusunda sizi rahatlatacak olan bir tarife. Turbo 6 Aylık 6 GB internet, 500 dk ve 1000 sms veren bu tarife, turbo internet hızında internet sunuyor. Ücret olarak ise 12 aylık taahhüt yaparsanız aylık olarak tam 59 TL tutarında bir ödeme yapmanız gerekiyor. Ama bu tarifeyi taahhütsüz kullanmak isterseniz, aylık 69 TL ödeme yaparak kullanabilirsiniz.
  • Turbo 4 gb paketi Turkcell. Bu paketi seçerseniz, aylık 49 TL ödeyerek, aylık 4 gb internet, 500 dk ve 1000 sms hizmetine dahil olabilirsiniz. Taahhütsüz kullanmak isterseniz 59 TL aylık ödeme yapabilirsiniz. Kampanyalara katılmak için müşteri temsilcileri ve Turkcell abone merkezleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Turkcell’in bütün faturalı paketlerinde bu durum söz konusudur değerli arkadaşlar. Hepsi için bizzat görüşmeniz ve başvuru yapmanız gerekmektedir.
  • Turbo 2 gb Turkcell tarifesi: Bu tarife de faturalıya yeni geçen herkese öneriliyor. Aylık 2 gb internet, 500 dk ve 1000 sms veren bu tarifenin aylık ücreti ise 39 TL (12 ay taahhüt yaparsanız). Taahhütsüz kullanmak istiyorsanız 49 TL ücretinde kullanabilirsiniz. Başvuruyu yine şahsen yapmanız gerekiyor.

Gördüğümüz üzere, Turkcell faturalı bedava dakika paketleri bu şekilde tercih  ediliyor (en sık tercih edilen paketler). Diğer paketler fiyat olarak daha yüksek ama ihtiyacınıza göre onları da inceleyebilirsiniz.

turkcell_bedava_konusma_dakikasi_paketleri

Faturasız Paketler Turkcell

Turkcell faturasız paketlere bakarsak bizi oldukça fazla seçenek bekliyor. Fiyatları ne kadar diyecek olursanız bu yazımızda sizlere yine en çok tercih edilen paketleri söyleyeceğiz değerli arkadaşlar. 2016 ve 2017 yılı için geçerli kampanyalar şunlardır;

  • Uçuran 4gb Paketi: Bu pakette verilen hizmetler, 1000 sms 4 gb internet ve 500 dk olarak çıkıyor karşımıza. Aylık paket ücreti ise 40 TL olarak sunuluyor. Pakete dahil olmak için yapmanız gerekenler, UCURAN 4GB yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj göndermeniz olacak.
  • Uçuran 6gb paketi: Bu pakette sunulan hizmetler ve detaylar ise 500 dk, 6gb ve 1000 sms olarak çıkıyor karşımıza. Bu pakete dahil olmak için ise UCURAN 6GB yazarak 2222ye sms göndermeniz gerekiyor. Aylık ücreti 50 TL.
  • Uçuran 2GB plus paketi: Bu pakette ise 2 gb internet ve 1000 sms ve 1000 dk hizmeti sunuluyor. Yani dakika olarak diğer paketlerden daha yüksek daha yoğun diyebiliriz arkadaşlar. Aylık ücreti ise 40 TL olarak sunuluyor bu paketin. Dahil olmak için ise UCURAN 2GB PLUS yazarak 2222’ye ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.

 

Ayrıca diğer bir popüler konumuz olan Turkcell bedava internet adresinide ziyaret edebilirsiniz. Detaylı ve güncel paketler için bizi takip etmeye devam edin değerli arkadaşlar. Görüşmek üzere. Bol bedava dakikalı paketler diliyoruz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum