Turkcell Bedavagez.com Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Bedavagez.com Kampanyası

Turkcell yıllardan beri en iyi operatör hizmetini sunmayı başarmıştır. Müşterilerinin istek ve önerilerine göre şekil değiştiren hizmet anlayışı ile de yıllardır varlığını sürdürmeyi başarmış bulunmaktadır. Birbirinden avantajlı hizmetleriyle müşterilerine mükemmeli yaşatmayı hedefleyen bu firma şimdi de bedavagez.com kampanyası ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Peki sunmuş olduğu hizmetlerden birisi olan bedavagez.com nedir?

Turkcell bedavagez.com  ile Bedava internet Nedir?

Turkcell tarafından müşterilerine sunulan bedavagez.com, internet paketi olmadan bedava olarak kullanabileceğiniz bir içerik portalıdır. Bu portal üzerinde çeşitli bölümler yer almaktadır. Bu bölümler: Son Dakika Haberleri, Dünya Haberleri, Türkiye Haberleri, Ekonomi Haberleri, Bilim/Teknoloji Haberleri, Spor Haberleri, Video ve Oyunlar’dır. Bu bölümlerde bedavagez.com üzerinde internet paketiniz olmasa dahi bedava gezme olanağınız bulunmaktadır. Şöyle ki; son dakika haberleri ile gündemde en son ne olup bittiğini, dünya haberleri ile uluslararası konu içerikli haberleri, Türkiye haberleri ile Türkiye’de ne olup bittiğini öğrenebilirsiniz. Bunun yanında ekonomi haberleri ile borsanın ve dövizin durumunu, bilim teknoloji haberleri ile teknolojide son gelişmelerin neler olduğunu, spor haberleri ile maç sonuçlarını ve oynanacak olan maçların listesini öğrenebilirsiniz. Tüm bunların biraz eğleneyim derseniz video bölümden çeşitli videolara ulaşarak zaman harcayabilir ve bunu internetim biter mi derdi olmadan sürdürebilirsiniz Bedavagez.com üzerinde bedava internet ile keyifli vakitler geçirebileceğiniz pek çok güzel oyunda bulunmaktadır. Oyunlar kısmından futbol, savaş, beceri, macera vb. gibi çeşitli kategorilerde yer alan oyunları internet paketiniz olmadan bedava olarak oynama imkanınız bulunmaktadır. Oynamak istediğiniz kategoriyi seçerek oyun oynamanın zevkine bedava internet farkıyla varın. Kısacası Turkcell’in müşterilerine sunmuş olduğu ve geliştirilmeye devam eden bedavagez.com hizmeti ile artık internet paketiniz olmadan, internet kotanızı merak etmeden en güncel haberlere erişebilir, müzik videolarını kolaylıkla izleyebilir ve çeşitli oyunlar oynayarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Nasıl Faydalanılır?

Tüm bu hizmetlerden faydalanmak ise çok kolay. Turkcell operatörünü seçen tüm mobil kullanıcılar için hiçbir ayrım gözetilmeksizin herkese sunulan bu kampanyaya ulaşmak için yapacağınız şey belli.  Tek yapmanız gereken bedavagez.com adresini ziyaret etmek ve size sunulan bölümlerde bedava gezmenin keyfini çıkarmak.

 

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum