Turkcell Bilinmeyen Numarayı Öğrenme

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Bilinmeyen Numarayı Öğrenme

Türkiye’nin ilk özel GSM operatörü Türkcell her zaman bir adım önde olmayı hedefliyor. Turkcell bilinmeyen numara öğrenme servisi ile siz değerli müşterilerinin memnuniyeti esas almaktadır. Sizi bilmediğiniz bir numara aradığında ve siz bu kişinin kim olduğunu merak ediyorsanız. Yapmanız gereken tek şey Turkcell bilinmeyen numara servisine abone olmaktır. Fakat hemen belirtelim sorgulayacağınız numaranın Turkcell rehberde kayıtlı olması gerekiyor rehberde kayıtlı olmayan numaralar gözükmez. İsterseniz sizde Turkcell rehbere  REHBER AKTİF yazarak 2222 kısa mesajla üye olabilir yine REHBER İPTAL yazarak 2222 kısa mesajla rehberden çıkabilirsiniz. Başka bir Turkcell hizmeti olan  Bilinmeyen Paket üyeliği ile üyeliğiniz kapsamında bir ay içerisinde üç sorgu yapabiliyorsunuz ve bunun maliyeti aylık 1.99 TL.

Bilinmeyen Numara Özelliğini Nasıl Kullanırım?

Söz gelimi sizi bir numara aradı ve siz  nasıl öğrenilir diye düşünebilirsiniz. Yapmanız gereken arayan numarayı yazıp  2222 kısa mesaj atmak ve size gelen karşı cevapla arayan numaranın kime ait olduğu bilgisi öğrenmek bu kadar basit . Ve siz aboneliğinizi iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak bir sonraki ay yenileniyor. Her ay ayrı bir abonelik yapmanıza gerek yok. Mevcut aboneliğinizi iptal etmek istediğinizde o ay yapılmış ödemenin iadesi yapılmaz ve bir sonraki ay iptal olur. Peki diyelim ki bir ay içerisinde üç numara sorguladınız ve başka numara sorgulama ihtiyacınız oluştu. Bu durumda siz sorgulamanızı yapabiliyorsunuz fakat ilave ücretlendirme yapılıyor. Ayrıca ay içerisinde kullanmış olduğunuz üç sorgu dışında kalanlar size fiyat olarak yansıtılmış oluyor. Sizde bu cüzi ücretlendirmeler sayesinde arayan kim biliyorsunuz.

Bu Paketten Kimler Yararlanır ?

Bilinmeyen numara paketinden bütün Turkcell kurumsal, bireysel, faturalı hat  ve hazır kart müşterileri yararlanabiliyor. Bunun için yapmanız gereken “ABONE BİL” yazıp 2222 ye kısa mesaj atmaktır. İptal etmek istediğinizde ise İPTAL BİL yazarak 2222 ye kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Göstermiş  olduğunuz ilgi sayesinde bugünlere ulaşan Turkcell, yüzlerce hizmetiyle varlığına devam ediyor. Bu ve buna benzer bir çok paketimizle ilgili detaylı bilgiyi web sitemizden sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Google Play ve AppStore’da varolan ve bilinen bir program olan “CIA” yardımı ile sizi arayan numaraların kim olduğunu öğrenmeniz çok daha kolay olur.

Ayrıca bedava internet paketi kampanyalarından haberdar olmak için ilgili konuyu ziyaret edebilir yada sitemizi takip edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum