Turkcell BİP 1 GB Hediye internet Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

BİP uygulamasını indirip kayıt olan aboneler Turkcell 1 GB hediye internet kazanıyor.

BİP Nedir, Nasıl İnternet Kazanılır?

Kampanya Koşulları

04.11.2015 tarihinden itibaren BİP’i yükleyen Turkcell’li tüm BİP kullanıcıları tam 1 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanabileceklerdir. Kampanya kapsamında Turkcell’liler BİP mobil uygulamasını yükleyip kayıtlarını oluşturduktan sonra 30 gün boyunca 1 GB hediye internetin sahibi olur. BİP 1 GB Hediye internet kampanyasından, kullanıcılar sadece bir kere yararlanabilirken, 1 GB hediye internetlerini kullanabilmek için uygulama marketlerinden BİP mobil uygulamasını indirdikten ve kayıt oluşturduktan sonra aboneye iletilecek olan bilgilendirme SMS’i sonrasında abone hediye internetini kullanmaya başlayabilecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için ise uygulamanın sesli ve görüntülü görüşme içeren versiyonlardan birini ilk kez yüklemiş olmak gerekmektedir.

Kampanya dahilideki hediye internet sadece kişisel kullanım amacı için verilmiş olup, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak olup ve hatları tek taraflı olarak iptal edilecektir. Bununla birlikte paket dahilindeki hediye internet her hangi bir şekilde üçüncü şahıslara transfer edilemez. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi, internet paylaşımı ve direk dosya paylaşım programları vb. hizmetlerinin internet paketleriyle kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerli olup, yurt dışında kullanılamaz. Kullanılmayan haklar ise bir sonraki döneme devretmez yani size verilen süre dahilinde bu haktan yararlanabilirsiniz. Süre sonunda bitmeyen hakkınızı tekrar talep edemezsiniz.

Bedava internet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerli olup; internet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, USB modemler ve notebook tarafından kullanılan Mobil Genişbant erişim noktaları paketlere dahil değildir. Paketin dahili üst limit hızı 7,2 Mbps olup; önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. Hediye bitiminde ise hediye internetiniz tekrar yenilenmez ve internet kullanımlarınız varsa internet paketiniz üzerinden yoksa da tarifenizden ücretlendirilir. 13.12.2015 tarihinden itibaren kampanyadan yararlanan aboneler yurt içi 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibari ile cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi bir ek işlem yapmadan; telefonla ilgili şebeke tipini seçerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir.

BiP Nedir?

BiP Nedir?

BİP Nasıl İptal Edilir?

İptali için ise “IPTAL 4.5G” yazıp 2222’ye gönderilmesi iptal etmek için yeterli işlemdir.

BİP Uygulamasını İndirdim Fakat Hediye İnternetim Gelmedi, Neden?

Turkcell bu kampanya için 900.000 kişi limiti koymuş. Öyle ki yükleyip kayıt olduğunuza rağmen hediye internetiniz gelmediyse bu kişi sayısı dolmuş olabilir. Diğer durumlar ise daha önce Bip uygulamasını indirmiş olabilirsiniz veya kampanyaya kayıt olamamış olabilirsiniz. Bunun için ise gerekli bilgiyi “BİP” yazıp “2222”ye mesaj göndererek kaydınız olup olmadığını görebilir ve sorunu çözebilirsiniz.

Bip Messenger Nedir, Nasıl kullanılır?

BİP Messenger tüm sevdiklerinizle yeni nesil mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşma deneyimini yaşayabileceğiniz bir uygulamadır. Ayrıca tüm operatör aboneleri de bu uygulamayı kullanabilir. Bunun yanında sıkılmanıza da imkân vermeyerek eğlenceli Caps’lerle vakit geçirmenizi sağlıyor. Ayrıca sosyal medyanın en büyük eğlencesi Caps, ilk defa bir mesajlaşma uygulamasında. Bunun yanı sıra Yiğit Özgür’ün birbirinden komik ve eğlenceli çıkartmaları da yine BİP uygulamasında. Gizli kalmasını istediğiniz konuşmalar için ise de bir yöntem geliştirilmiş. Mesajları sizin silmenize gerek kalmadan gönderdiğiniz kişinin mesajınıza ne kadar süre bakabileceğinizi de ayarlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey mesajınızı yazıp sağ üst köşesinde yer alan saat ikonuna tıklayıp, mesajınızın kaybolmasını istediğiniz saniyeyi seçmeniz. Sohbetinizi renklendirmek için Capsler ve çıkartmaları kullanmak isterseniz ise gülen surat ikonuna tıklayıp erişim sağlayabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum