Turkcell Bip Uygulaması APK indir

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Bip Uygulaması APK indir

Günümüzde bir çok ücretsiz mesajlaşma uygulaması internet aleminde hızla yayılmaktadır. Bu uygulamalara bir yenisi daha, iletişim firması olan Turkcell tarafından eklendi. Tamamıyla yasal olan Turkcell Bip, milyonlarca kullanıcıya da ulaşmış durumda. Halen geliştirme aşamaları süren uygulama, sürekli olarak Turkcell tarafından güncelleme almakta. Bu güncellemelerin nedeni sizlere daha sorunsuz ve güvenilir bir uygulama deneyimi sunmaktır.

Turkcell Bip şuanda yalnızca akıllı telefonlara inmektedir. Android Market ve App Store’da yerini alan uygulama, kullanıcılar arasında oldukça popüler olmaya başlamıştır. Turkcell Bip’in bu kadar sevilmesinin nedenlerinden en önemlisi; uygulama ile gelen özelliklerdir. Turkcell Bip kullanırken bir çok emojiyi, çıkartmayı ve bir çok uygulamada olmayan, caps gönderme özelliğini ücretsiz kullanabileceksiniz. Uygulama içerisinde yer alan çıkartmalar tamamıyla usta kalemlerin elinden çıkmaktadır.

Bunun dışında snap mesaj özelliği ile de bir ilke imza atmış diyebiliriz. Daha önce bir çok uygulamada görmediğimiz snap mesaj, ile gönderdiğiniz mesajların 1-10 saniye bir süre görünmesini sağlayabilirsiniz. Sürenin dolmasının ardından mesaj kendiliğinden kaybolacaktır.  Turkcell Bip uygulamasını, akıllı telefonunuza indirdikten sonra  bu uygulamaya sahip olan kişiler ile sorunsuzca mesajlaşabilirsiniz. İnternet bağlantınızın olması uygulamayı kullanmanız için yetecektir, bu uygulama için hiçbir ek ücret ödemenize gerek yoktur.

Turkcell’in ücretsiz verdiği bu hizmet, tamamen sizlere daha keyifli bir iletişim ağı sunmak içindir. Türkiye’de yer alan diğer iletişim servislerinin henüz böyle bir hizmeti bulunmamaktadır. Fakat Turkcell’in attığı bu adım, diğer firmalara öncü olmuştur diyebiliriz. Önümüzdeki günlerde diğer iletişim firmaları da Turkcell Bip‘e benzer uygulamalar çıkardığını görebiliriz.

Turkcell Bip Android Uygulaması

Sizlerde Turkcell Bip uygulamasını indirmek istiyorsanız, bunun için Apple marka telefona sahip olanlar App Store üstünden indirebilirler. Fakat Android bir telefonunuz varsa, uygulama için  Turkcell Bip apk indirerek rahatlıkla telefonunuza kurabilirsiniz. Kurulum esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak için en güncel vereceğimiz butona tıklayıp indirmenizi öneririz. Güvenilir sitelerden indirdiğiniz apklar, daha stabil ve daha sorunsuz olarak çalışmaktadır. Zira biz her zaman Google Play üzerinden indirmenizi tavsiye ediyoruz.

İndirdiğiniz apkyi kurmak içinse ayarlardan dış kaynaklara izin ver seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir. Aksi taktirde kurulumda sorun çıkabilir. Fakat dış kaynaklara izin verdiğiniz müddetçe rahatlıkla kurulum yapabilirsiniz.

Turkcell Bip Uygulaması

Turkcell Bip Uygulaması APK indir

Turkcell bedava internet konusuna da gözatarak kendinize en uygun tarifeyi seçebilir, BİP uygulamasını indirerek hediye 1GB internet kazanabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum