Turkcell Dergilik Uygulaması Android APK indir

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Dergilik Uygulaması Android APK indir

“Turkcell dergilik uygulaması nedir?” diye soracak olursanız kısaca bahsedelim sizlere. Dergilik, birçok dergi seçenekleri arasından istediğinizi seçip bütün İOS ve Android işletim sistemleri bulunan cihazlarınızdan dijital dergiler okumanızı sağlayan bir Turkcell uygulamasıdır. Dergilik’te 200’ den fazla dergi yer almaktadır. İstediğiniz dergilerin hem güncel hem de geçmiş sayılarına ulaşmanızı mümkündür. Bu uygulama sayesinde okumak istediğiniz ve sevdiğiniz tüm dergiler artık cebinizde.

Peki, bu uygulama nasıl çalışır? Dergilik uygulamasını telefon ya da tabletinizde kullanmak istiyorsanız eğer bu işlemi Google Play veya Appstore’den indirerek gerçekleştirebilirsiniz. Dergilik uygulaması hangi cihazlara uygundur? Bu uygulama android 4 ve üzeri cihazlar, iOS 7 ve üzeri cihazlarda uyumluluk sağlamaktadır. Uygulamayı belirtilen yerlerden yükledikten sonra numaranız ile giriş yapabilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan “kategoriler” kısmından ilgilendiğiniz takip ettiğiniz alanlardaki kitapları, dergileri bulabilirsiniz. Herhangi bir dergiyi indirirseniz bu dergiyi daha sonra okuma şansını da size sunmaktadır. Eğer herhangi bir dergiye abone olursanız o dergini yeni sayısı otomatikman indirilecektir.

Bu uygulama ücretli mi? Turkcell bu uygulama için sadece bu uygulamada kullanabileceğiniz 5 GB mobil internet paketi eklemiştir. Turkcell kullanıcıları tarifesine ek bir ödemde bulunmadan rahatça Dergilik’te sörf yapabileceklerdir. Ama tarife paket kapsamına dergilik dahil edilmemiş kullanıcılar, dergilik kapsamında bulunan dergileri okumak için bütün dergiler için aylık 14.99 TL’lik bir ödemeye tabi tutulurlar.

Turkcell Dergilik Uygulaması

Turkcell Dergilik Uygulamasını indirmek için 2 yöntem bulunmaktadır. Bunların ilki Google Play veya Appstore’den indirmek. İkinci seçenek de ben Google Play ya da Appstore ile uğraşmak istemiyorum diyenler için APK yoluyla indirmektir. Eğer APK olarak indirmek isterseniz Google Play ya da Appstore’ye gerek kalmaz. Turkcell Dergili Uygulamasını android APK indirmek isterseniz,  yapmanız gerek tek şey sitemizin arama kısmına “Turkcell Dergilik apk indir” yazmak, sonrasında çıkan ilgili konuda indir butonuna tıklayınız. Bu adımlar sonunda uygulama artık cebinizde ve bu uygulamaya telefon numaranız ile giriş yapabilirsiniz.

Turkcell Dergilik ugulaması gündemi takip edenler, dergi sevenler ve okumayı sevenler için oldukça güzel bir uygulamadır. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirip telefon numaranız ile giriş yapmak. Sonra da keyfinize bakmak.

Turkcell Dergilik Uygulaması

Turkcell Dergilik Uygulaması

Bir önce ki yazımız olan Turkcell GNÇ uygulaması konusuna da göz atabilirsin, onlarca kampanyadan başka türlü nasıl haberdar olabilirsin ki?

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum