Turkcell Ek internet ve SMS Paketleri

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Ek internet ve SMS Paketleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen operatör firması olan Turkcell attığı her adım ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Alanında lider konumda bulunan ve buna rağmen yenilikçi tavrından vazgeçmeyen operatör, her gün farklı bir yenilik veya fırsat ile abonelerinin karşısına çıkıyor. Yaptığı yenilikçi atılımlar ile birçok mobil hat kullanıcısının da yüzünü güldüren firma, daha uzun süre boyunca bu alandaki başarısını sürdüreceğe benziyor.

Altyapı çalışmalarına yönelik olarak yaptığı atılımlar ile de gündeme gelen GSM firması, bu alandaki yatırımları ile de göz dolduruyor. Teknoloji ve iletişim alanındaki yatırımları ile abonelerine verdiği önemi gösteren firma bu tavrı ile de oldukça fazla beğeni topluyor.

Turkcell bedava internet bu sıralar ise kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak hazırladığı ek mesajlaşma paketleri ile gündem olan operatör, bu hamlesi ile kullanıcılarının rahat bir nefes almasına olanak sağlıyor. Sizde gelip bu size özel olarak hazırlanan cazip fırsatlardan yararlanmaya bir an önce başlayın.

Faturalı Hatlar İçin,

Kamu 1000

Kamu çalışanlarına özel olarak hazırlanan bu içerik ile her yöne 1000 SMS hakkına aylık sadece 5 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile satın alabilirsiniz.

Büyük SMS
Her yöne 250 SMS ve şebeke içi 2500’e SMS’e aylık sadece 13 TL ödeyerek sahip olabilir ve mesajlaşmanın keyfini çıkartabilirsiniz. “BUYUK SMS” yazıp 2222’ye göndererek katılabilirsiniz. İnternet kanalı yolu ile ya da Hesabım uygulamasına giriş yaparak da hattınıza tanımlatabilirsiniz.

Süper
Turkcell’lilerle 10000, her yöne 1000 kısa mesaj hakkına sahip olmak için aylık 14 TL ödemeniz yeterlidir.  “SUPER MESAJ” yazıp 2222’ye yollayarak ya da Turkcell mağazalarını ziyaret ederek katılım sağlayabilirsiniz.

Mega

Eğer sizinde mesajlaşma hakkına daha çok ihtiyacınız var ise bu teklif tam size göre, ayda her yöne 3000, şebeke içi ise 10000 SMS’e 27 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. “MEGA SMS” yazıp 2222’ye yollayarak katılabilirsiniz.

Detaylar

“KALAN” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek ya da Hesabım uygulamasını ziyaret ederek kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz.
Paket içeriğiniz bittiğinde kısa mesaj yolu ile bilgilendirilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum