Turkcell Emocanlar Burç Yorumları 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Emocanlar Burç Yorumları 2017

Ülkemiz de hizmet veren en büyük GSM şirketlerinden biri olma kimliğini taşıayn Turkcell’de burç yorumlarını paylaşıyor. 2017 yılında devam eden emocanlar burç yorumu hizmeti takip edilen bir hizmet. Turkcell Emocanlar Turkcell firmasının reklam yüzleri olarak çıktı. Her burç için farklı isimler verdiği emocanlar Turkcell’in reklam ifadeleri. Turkcell emocanlara; Sefa Emocan, Orgonik Emocan, Racon Emocan, Pamuk Emocan, Zeki Emocan, Tıstıs Emocan isimlerini burç yorumları emocanlara bu isimleri verdi. Aboneleri ve diğer takip edenler için Turkcell kimi zaman böyle reklamlar yapmakta. Çoğu zaman Turkcell’in reklamları dillere pelesenk olmakta. Reklamlarını dikkat çekmekte oldukça iyi kullanan Turkcell çoğu reklamını eğlenceli hale geitiriyor. Turkcell emocanların özellikleri şu şekile; Zeki Emocan hesabını bilen ve kaliteden ödün vermeyen karakterli bir emocan olarak karşımıza çıkmakta. Pamuk Emocan ise emocanların en iyi kalplisi olarak karşımıza çıkarken her olaya pozitif bakan bir yüzü temsil ediyor. Emocanların ağır abisi olarak karşımıza çıkansa adı üstünde Racon Emocan. Racon Emocan ağır duruşunu asla bozmaz ve ödün vermez bir yapıya sahiptir. Keyfine den düşkün emocan Tiplemesi ise Sefa Emocan olarak sunulmaktadır. Her şeyin doğalından hoşlanan emocanımız ise Organik Emocan. Her şeyin doğalını seven bir tip olarak karşımız da Organik emocan çıkıyor. Ve en ürkek emocan ise Tıstıs Emocan. Tıstıs Emocan hep endişeli yapısıyla dikkat çeker. Bu şekilde karşımıza çıkan emocanlar burçları temsil ediyor.

Hangi Emocan Hangi Burcu Temsil Ediyor?

Turkcell’in reklam yüzleri emocanlar büyük bir ilgiyle geldi. Burç yorumları için çıkarılan bu reklam fikrinde her emocan bir burcu temsil ediyor. Koç burcu  ve Yay burcu yorumları için Sefa Emocan düşünülmüş. Boğa burcu ve Balık burcu için Turkcell Organik Emocan’ı burç yorumuna koydu. İkizler ve Akrep burcu için emocanların en ağır abisini tayin eden Turkcell Racon Emocan’ı bu burçlar için kullanmış. Yengeç burcu için Turkcell Pamuk Emocan’ı kullanmış. Başak ve Oğlak burçları için Tıstıs Emocan kullanılmış. Turkcell bu reklam kampanyası eğlenceli bir reklam kampanyası olmuş.

Ayrıca Turkcell bedava internet konusuna bakınmak ve yüzlerce hediye, kampanya ve indirim arasından kendinize en uygun olanı terchi etmek için hemen gezinmeye başla!

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum