Turkcell Emocanlar İle Selfie Nasıl Çekilir?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Emocanlar İle Selfie Nasıl Çekilir?

Turkcell operatörünün yeni karakteri Emocanlar artık aramızda. Reklam karakteri olarak tasarlanan Emocanlar farklı karakter, cinsiyet ve tarzda pek çok kesimi taklit ediyorlar. Emocanlar artık aramızda sloganı ile kamuoyuna duyurulan bu karakter Turkcell kampanyalarında, reklamlarında ve paketlerinde sık sık karşımıza çıkacak. Zeki Emocan, Racon Emocan, Organik Emocan, Pamuk Emocan, Tıs tıs Emocan, Sefa Emocan ile korkak, ağır abi, çalışkan gibi pek çok özellikleri ile karşımıza çıkan Emocanlar her gün yeni bir hareketle bizi karşılıyorlar. En popüler hareketlerinden birisi de Turkcell Emocanlar Selfie… Peki, Turkcell Emocanlar ile Selfie nasıl çekilir, nasıl yapılır kampanya koşulları nelerdir?

Turkcell Emocanlar ile Selfie

Turkcell Emocanlar selfie yani başlatılan bir Turkcell hareketi. Bu hareket genç yaşlı bütün Turkcell müşterilerini sistem üzerinden selfie çekmeye çağırıyor. Aslında sistem oldukça basit Turkcell Emocanlar ile selfie şeklinde yapacağınız kolay bir Google araması ile ilgili siteye gelmeniz yeterlidir. Daha sonra Emocanlar ile selfie çek butonunuza tıklamanız gerekiyor. Sistem selfie işleminin gerçekleştirilebilmesi için kamera erişim izni istemektedir. Kamera erişim izni vermeniz durumunda Emocanlar ile selfie’yi kolaylıkla çekebilirsiniz.

Emocanlar İle Selfie Kampanya Koşulları

  • Çekmiş olduğunuz selfie ile Turkcell operatörüne hiçbir telif hakkı ödemeden selfie’nizi kullanma hakkı tanımış olmaktasınız. Reklamlarda, sosyal medyada yahut başka herhangi bir mecrada selfie’nizin kullanılmasına izin vermekte ve fotoğrafın yasal haklarını Turkcell’e devretmektesiniz.
  • Selfie kampanyasına katılan katılımcılar kendi kusurları yahut hataları sebebi ile meydana gelmiş olan durumlardan dolayı Turkcell operatörünü sorumlu tutamaz ve herhangi bir hak talep edemez. Adli ve idari mercilere başvurma hakkını kampanya koşullarını onaylayarak kabul etmiş olmaktadır.
  • Bu selfieler 30 Gün boyunca Turkcell tarafından sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanır.
  • Katılımcılar sistem üzerindeki 7 farklı filtre ile istedikleri selfie’leri çekebilir kendi sosyal medya hasalarında yahut istedikleri mecrada yayınlayabilirler.
  • Selfie katılım koşullarını onaylayan şahsa ait olup, selfieler ile ilgili herhangi bir suç işlenmesi durumunda katılım şartlarını onaylayan kişi muhatap kabul edilmektedir.

Ayrıca Turkcell bedava internet başlıklı yazımızda bu kampanyaya dahil olan bedava internet paketlerine yer verdik. Koşulları yerine getiriyorsanız sizde sahip olabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum