Turkcell Emocanlar Kampanyası – Emocanlar Nedir?

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Emocanlar Kampanyası – Emocanlar Nedir?

Turkcell operatörünün yeni canlarından olan Emocanlar ile tarife belirlemek eskisinden çok da kolay ve eğlenceli. Televizyonlarda reklamlarına sıkça rastladığımız Turkcell Emocanlar ile Turkcell tüm yaş gruplarına hitap etmeyi hedeflemiş gibi görünüyor. Birbirinden sevimli ve tatlı bu Emocanlar ile siz ne zaman tanışacaksınız? 6 farklı karakter tipinden oluşan Emocan ailesinin her karakterinin ayrı bir özelliği bulunmakta. Kimi sinemaya gitmeyi severken, kimi dışarı çıkmaktan hoşlanmıyor. Kimi hasta olmaktan korkarken, kimi bazı şeyler için çok endişeleniyor. Birbirinden farklı 6 karakter özelliğine sahip bu sevimlileri ile sizlerde artık kendinize dost edinebileceğiniz tatlı mı tatlı hayali kahramanlar ile tarifelerinizi, paketlerinizi daha kolay bir şekilde seçebileceksiniz. Turkcell, Emocan ailesinin gelişi ile birçok müşterisinin yüzünü güldürmeyi başardı da üstelik. Bütün Turkcell abonelerine ayrım yapmadan bedava internet, SMS, dakika ve birbirinden farklı hediyeler verdi. Şu an sadece televizyonda gördüğümüz reklam ailesi ile çok yakında tanışmaya başlayacağız. Fakat biz size televizyona yansıtılmamış halinden biraz bahsedelim. Bundan önce eğer siz de Emocanların getirmiş olduğu hediyelere kendiniz bakmak isterseniz, Turkcell Hesabım uygulamasını indirerek, Emocanları tanıyabilirsiniz. Bakın bakalım Emocanlar nedir?

İşte Birbirinden Tatlı O Minik Emocanların Özellikleri!

Zevkleri, huyları, giyim tarzları tamamen birbirinden farklı olan Turkcell Emocanların tek amacı, Turkcell abonelerine kendilerine daha uygun ve daha doğru paketi seçmek konusunda yardımcı olmak. Sıkça karşılaşacağımız Turkcell Emocanları hadi şimdi beraber tanıyalım.

Turkcell Emocanlar

  • Racon Emocan’ın kızgın duruşunun altında aslında çok yumuşak bir kalbi var. Bir de sevdiği oyunlar var. Bilardo ve tavla oynamayı seven Racon, tam bir mahalle ağır abisi. Spora da düşkün yalnız. Ama maça gitmek yaptığı tek spor. Siz de kendinize yakın hissettiyseniz neden Racon’u tercih etmeyesiniz ki?
  • Gelelim Sefa Emocan’a. Keyfine diğerlerinden biraz daha düşkün olan Sefa, yemek yemeye, dizi izlemeye ve bol bol internete girmeye bayılır! En yakın arkadaşları yemek ve Turkcell bedava internet olan Sefa sana benziyorsa neden onu seçmeyesin ki?
  • Bir de Zeki Emocan var ki, bununla kesinlikle tanışmalısınız. Siz de çok iyi hesap tutan, kaliteden ödün vermeyen ve karşılaştığı için akıllıca çözümler bulan bir Emocandır. Size her konuda yardımcı olan bir Emocan’ı neden istemeyesiniz ki?
  • Sonrasında ise Organik Emocan var. Adından da anlaşılacağı gibi doğal olmayı seven, insanlara saygı duymayı seven, doğada sessiz sakin araba seslerinden uzak bir şekilde yürümeyi seven ve o yeni biçilmiş çim kokusunu öylesine seven bir Emocan. Sizde doğal ve çevreci iseniz neden Organik olmasın ki?
  • Gel gelelim Pamuk Emocan’a. Emocanlar içerisinde en tatlı mizaca sahip olan Pamuk Emocan, kötülük nedir hiç bilmez ve bütün olaylara pozitif yönden bakabilir. İyilik emsali olan bu Emocan, diğer Emocan’ların arasında en iyi kalpli olanı. Olaylara neden pozitif bakmayasınız ki?
  • Son Emocan ise Tıstıs. Tıstıs, biraz endişeli ve korkak bir yapıya sahip. Buna rağmen karşısına çıkan sorunlara karşı oldukça çözüm odaklı ve oldukça da iddialı. Tıstıs her ne kadar ürkek ve endişeli olsa da, arkadaşlarını asla satmaz. Arkadaşları ise onu asla yalnız bırakmaz. Siz neden korkularınızı Tıstıs ile gidermeyesiniz ki?

Turkcell Emocanlar kampanyası ile yine oldukça iddialı geldi. Kampanyalarına farklılık ve sevimlilik katan Turkcell, bu maskotları ile birçok kampanyanın tanıtımı yapacak. Müşteriler ise kendine yakın hissettiği Emocan’ı seçerek, kendileri için en doğru ve en kullanışlı tarifeyi seçecek.

Turkcell Salla Kazan Emocan Kampanyası Hediyeleri

Bu hediyeleri öğrenmek istiyorsanız Turkcell Salla Kazan kampanyası konumuza göz atarak hangi ödülleri kazanabileceğinizi, nasıl katılacağınızı ve kazandığınız hediyeleri ne kadar süre ile kullanabileceğinize yer verdik. Bizi takip etmeye devam edin.

Diğer konumuzda güncel hediyelerin listesi de var arkadaşlar. Orayıda ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum