Turkcell Esneyen Paketler Bedava İnternet

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Esneyen Paket

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve GSM sektöründe lider konumda bulunan operatör firması, abonelerine özel olarak hazırladığı fırsatlar ile birçok kişinin ilgisini çekiyor. Daima abonelerinin istekleri göz önünde bulundurarak hazırladığı kampanyaları ile onların hayatını kolaylaştırmaya yönelik hamleleri ile dev GSM firması herkesin takdirini kazanıyor.

Sunduğu hizmet anlayışı ile sektördeki farkını gösteren firma, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile marka değerini arttırıyor.  Operatör firmasının inovasyona verdiği önem ile kullanıcılarını sürekli yenilikler sunuyor. Bu yenilikçi anlayışı şirket olarak benimseyen firma,  bu sayede her geçen gün kendine daha fazla abone kazandırıyor hem de mevcut abonelerinin yüzlerini güldürüyor. Turkcell bedava internet ile artık sizde sınırsız bir beklenti içine girebilirsiniz.

Turkcell bedava internet esneyen paketler

Abonelerine sunduğu ekonomik fırsatlar ile abonelerini sevindiren firma, Esneyen Paket kampanyası ile mobil hat kullanıcılarının artık rahat rahat tarife içeriklerine müdahil olabilmelerine imkân sağlıyor. Bu kampanya ile beraber isterseniz dakikalarını isterseniz de internet kullanım hakkınızı azaltıp ya da çoğaltabileceksiniz hemde sabit fiyatına. Sizde bu cazip fırsat ile ay sonunu artık dert etmek zorunda kalmayacak ve paket içeriğinizi müdahale edip kullanım haklarınızı ay sonuna kadar yetirebileceksiniz. Sizde gelin ve bu cazip fırsata katılın.

Turkcell Bedava internete Nasıl Katılırım?

“AYARLAYAN” yazıp 2222’ye göndererek kısa mesaj yolu ile katılım sağlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine telefon ederek ya da internet kanalı yolu ile de bu cazip tekliften faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Katılım Şartları Nelerdir?

Yeni hat tesisi ya da son 90 gün içerisinde numara taşıma yolu ile Turkcell’li olmuş tüm bireysel aboneler katılabilir.

Kullanım Haklarım Nelerdir?

30 TL’ye konuşma ağırlıklı bir paket isterseniz her yöne 750 dakika, 1000 SMS ve 1 GB internete ya da internet ağırlık ister iseniz 500 dakika,1000 SMS ve 2 GB internete sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tarifenizi esnetmek.

Nasıl İptal Edebilirim?

Turkcell mağaza veya bayilerini ziyaret ederek iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Esneyen Tarifesi Hakkında Detaylar

31 Aralık 2017 tarihine kadar abone alımına açıktır.
Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için “KALAN” yazıp 2222’ye göndermeniz ya da Hesabım uygulamasını ziyaret etmeniz yeterlidir.
Kullanım haklarınız bittiği takdirde kısa mesaj ile bilgilendirilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum