Turkcell Faturalı Konfor Paketleri 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Faturalı Konfor Paketleri 2017

Turkcell tarafından müşterilerine sunulan en uygun fiyatlı kampanyalardan yararlanmaya başlayarak sevdiklerinizle en hızlı şekilde iletişime geçmeye başlayabilirsiniz. Turkcell tarafından birden farklı avantajlı seçenekler hizmete girdiğinden dolayı artık faturalı hat sahibi olsanız bile çok uygun fiyatlar eşliğinde uzun süreli iletişim haline geçebilme şansına da sahip olacaksınız. 2017 yılına ayak basmamızla birlikte en çok tercih edilen operatörlerden biri olma özelliğine sahip Turkcell’de birbirinden güzel konfor paketleriyle hizmet veriyor. Turkcell konfor paketleri neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız sizin için paylaşmış bulunmaktayız.

Turkcell Avantajlı Süper Konfor Paketi

Turkcell kullanıcıların son dönemde en çok tercih etmiş olduğu avantajlı konfor paketlerinden birisi de süper konfor paketi olmuştur. Müşteri hizmetlerinden, Türkcell bayilerinin yolunu tutarak çok kolay şekilde paketlerden yararlanabilirsiniz. Yahut hiç bu yollara başvurmadan da hemen paketten yararlanmak adına ücretsiz şekilde SMS gönderme yoluna başvurabilirsiniz. Süper konfor paketten yararlanmak adına hemen “KONFOR SUPER AYLIK” yazarak 2200’a yollamanız yeterli olacaktır. 2200’a bu şekilde SMS yollamanız dahilinde  ise paketiniz aktifleşmiş olacaktır. Paketinizi ilk fatura kesiminden sonra gönül rahatlığı ile kullanmanız da mümkün olacaktır. 1000 SMS, 1000 dk ve 5 GB internet avantajını bu paketten yararlanarak gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayacaksınız. Üstelik ister aylık isterseniz de yıllık abonelik imkânlarından en hızlı şekilde yararlanmaya da başlayabilirsiniz.

Turkcell Konfor Eko Paketi

Turkcell, müşterileri için tasarruf sağlayacakları avantajlı hizmetler sunuyor. Konfor Eko paketi de Turkcell tarafından müşterilerine sunulmuş olan bir başka alternatif yollar içerisinde yer alıyor. Aylık yalnızca 28 TL ödeyerek eko paketinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken önemli adımlardan birisi de hemen SMS yoluyla paketinizi aktifleştirmeniz olacak. Turkcell Eko konfor paketine göz attığımızda ise 1GB, 600 dk ve bol bol iletişim haline geçebilmeniz adına da 1000 SMS paket hizmetleri içerisinde yer almaktadır. Turkcell eko konfor paketinden en hızlı şekilde yararlanmak isteyen kişiler de vakit kaybı yapmadan ilk iş olarak “KONFOR EKO AYLIK” yazarak 2200’a SMS yollamaları yeterli olacaktır. Bu sayede paketiniz aktifleşmiş olacak ve ayda yalnızca 28 TL ödeme şansına sahip olacaksınız. Kampanyadan kimler yararlanabileceği konusunda bir düşünceniz var ise Turkcell tarafından hizmete sunulmuş olan bu paketten yalnızca Turkcell Faturalı ’ya gelen abonelerin sorunsuz şekilde yararlanabileceğini söylemek isteriz. Turkcell Faturalı paketleri sayesinde artık tüm iletişim ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığı ile giderme şansına sahip olacaksınız.

Turkcell Konfor Fırsat Paketi

Fırsat paketlerinin içerisinde ihtiyacınız olan internet, SMS ve konuşma gibi oldukça fazla hoşa giden cazip hizmetlerin yer almış olduğunu söyleyebiliriz. Turkcell faturalıya gelen hemen herkes bu paketten gönül rahatlığı ile yararlanma fırsatına sahip olacaktır. Bunun için yapmanız gereken ise hemen KONFOR FIRSAT AYLIK yazıp 2200’a yollayarak paketten sorunsuz şekilde yararlanmak olacak. Konfor fırsat paketinin içerisinde de  Turkcell faturalı kullanıcılarında yüzünü en iyi şekilde güldürecek 3 GB internet, 1000 SMS ve 750 dakika konuşma hizmetleri yer alıyor. Ayrıca Turkcell faturalıya direk olarak geçtikten sonra kullanabileceğiniz bir başka hoşa giden paket seçeneklerinden birisi de Turkcell’e hoş geldin paket kampanyasının olduğunu söylemek mümkün olacak. Size özel tasarruf sahibi paketlerinden birisini seçerek hemen kullanmaya başlayabilir ve her konuda konfor yapma fırsatını da ele geçirebilirsiniz.

Turkcell operatör şirketi tarafından müşterilerine özel sunduğu ayrıcalıklı paket hizmetleri sayesinde ise en hızlı şekilde iletişim ihtiyaçları da giderilmiş olacak ve sevdiklerinizle uzun uzun konuşacaksınız. Turkcell bedava internet yazımız ile de bolca internet gezintisi yapabilir, sevdiklerinizle internet üzerinden görüntülü görüşmeler de yapabilirsiniz. Tercih tamamen sizin. Bizi takip etmeye devam edin.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum