Turkcell Faturanızın Yarısı Bizden Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Faturanızın Yarısı Bizden Kampanyası

Turkcell yeni başlatmış olduğu Turkcell faturanızın yarısı bizden kampanyasını sundu. Kampanyaya göre faturanızın yarısını Turkcell ödüyor. turkcell.com.tr veya Hesabım uygulamasından yıllık faturalı bir paket satın alan Turkcell müşterilerinin ilk faturasının yarısını Turkcell ödüyor. Kampanya 15 Şubat 2017 tarihine kadar geçerlidir. Turkcell.com.tr veya hesabım uygulaması üzerinden yıllık abonelikte faturalı bir paket satın alan müşteriler, ilk faturası çıkmadan en geç iki gün önce YARISIBIZDEN yazarak 2200’a göndererek kampanyaya katılmış olacaklardır. Örneğin fatura kesim tarihi ayın 25’i olan bir müşteri ayın 23’ünde 23:59’a kadar sms atarak kampanyaya katılım sayabilecektir.

Kampanya kapsamında faturasızdan yıllık abonelikle faturalı hatta geçiş yapan müşteriler, kontratı devam ederken daha yüksek tutarlı bir pakete geçip kontratını yenileyen müşterilerimiz, yıllık abonelik ile faturalı numara taşıma işlemi yapan müşterilerimiz, yıllık abonelikle faturalı yeni hat alan müşterilerimiz, “YARISIBIZDEN” yazıp 2200’a göndererek gelen aktiflenme SMS’i  ile kampanyaya katılabilirler. Kampanya 23.01.2017 – 15.02.2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılım aylık 25000 adetle sınırlıdır. Akıllı telefon, aksesuar, tablet gibi ürünlerin kontrat bedelleri kampanya kapsamında değildir. Aylık ya da yıllık abonelikleri bulunan ürün ve servisler kampanya kapsamında değildir. Kampanya ile tüm değişiklik hakları Turkcell saklı tutar.

Vergilerde veya mevzuat gereğince ilgili kurumlara yapılması gereken ödemelerde meydana gelecek artışlar ile kamu kuruluş ve kurumlarının işlem ve kararları sebebi ile yapılması ihtiyaç duyulan tarife değişimleri, tarifelere aynen uygulanır. Turkcell, sunulan hizmetin iletişim ihtiyacının karşılanması haricinde amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı ve gizli tutar. Turkcell, hat sahiplerinin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, hat sahibini uyarma, kampanya kullanımından çıkarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı meblağ. Aboneler yararlandıkları hizmeti ticaret amacıyla üçüncü kişilere sunamazlar. Aksine davranan kullanıcıların abonelik sözleşmesi feshedilir. Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçla veya iletişim amacı haricinde kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır. Kampanyayı iptal etmek için İlk fatura çıkmadan iki gün önceye kadar “IPTAL YARISIBIZDEN” yazıp 2200’a yollamanız yeterlidir.

Kampanyadan kimler faydalanır

Turkcell.com.tr veya hesabım uygulaması üzerinden;

  • Mevcut paketinden daha yüksek ücretli bir paketin yıllık abonelik kampanyasına geçerse,
  • Kontratsız bir paketten yıllık abonelik kampanyasına geçerse,
  • Faturasız hattan faturalı hatta yıllık abonelikle geçerse ve ilk faturası çıkmadan iki gün önceye kadar 2200’a YARISIBIZDEN yazarak gönderirse gelen aktiflenme SMS’ i ile kampanyaya katılım sağlamış olacaktır.

Diğer operatör müşterileri ise;

Turkcell.com.tr ve hesabım üzerinden numara taşıma işlemini ve yeni hatlarını yıllık abonelikli faturalı tekliflerden biriyle satın alıp, ilk faturası çıkmadan önce 2200’a YARISIBIZDEN yazarak gönderirlerse gelen aktiflenme SMS ‘i ile kampanyaya katılım sağlamış olacaktır. İlaveten Turkcell bedava internet konusunuda ziyaret etmek istermisiniz? Belki size en uygun kampanyayı bulmanıza vesile olmuş oluruz…

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum