Turkcell Faturasız Bol Paketleri 2017

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Faturasız Bol Paketleri 2017

Turkcell kullanıcıları artık birden farklı hizmeti içerisine alan bol paketi kullanarak sevdikleri ile doya doya konuşma şansına sahip olacak. Yeni Turkcelliler artık numaralarını taşıdıkları andan itibaren istedikleri kampanyalı hizmetlerinden de gönül rahatlığı ile yararlanmaya başlamış olacak. Turkcell faturasız paketleri artık cebinizi yakmamakla birlikte sevdiklerinizle uzun süre konuşabilmenize de yardımcı olacak. Bol paketlerinin içerisinde hoşunuza gidecek internet, konuşma ve mesajlaşma gibi hizmetlerin yer almış olduğunu belirtmek isteriz. Bu sayede hiç zorluk yaşamadan her nerede olursanız olun bol bol konuşma fırsatını da ele geçirmeye başlayacaksınız. Hem faturalı hem de faturasız Turkcell kullanıcıların yüzünü güldürmek adına kampanyalarını devreye sokan Turkcell farkıyla artık sizlerde kazançlı olmaya bir an önce başlayacaksınız. Bol 3GB paketi, Bol 500 dk paketi, bol 2GB paketi gibi farklı seçenekleri önünüze sunuyor. Bütçenize en uygun olan paketlerden birisini hemen tercih edip bol bol konuşmaya da vakit kaybı yapmadan başlayabilirsiniz.

Turkcell BOL 1GB Paketi

Turkcell’in ışık hızında ki internetinden 1GB faydalanmak, yanında da 1000 heryöne SMS, 500 dakika ile keyiften dört köşe olmak için ödemeniz gereken tutar sadece 25 TL. Bu kampanyadan sadece numarasını başka operatörden Turkcell’e taşıyan kullanıcılar faydalanabilir. “BOL 1GB” yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderip kampanyanızı başlatabilirsiniz.

Turkcell BOL 3GB Paket

İnternet kullanımlarından yararlanmak isteyenler için sınıflandırılmış olan en cazip paketlerden birisi de bol 3 GB paket olduğunu söyleyebiliriz. 750 dk konuşma, 3GB internet ve her yöne özel 1000 sms hizmetleri ile artık sevdiğiniz insanlarla iletişim sıkıntısı çekmemiş olacaksınız. Üstelik tüm bu önünüze sunulan cazip kampanya için ödeyeceğiniz tutar ise tam tamına aylık 35 TL olacak. Bol 3GB paketinden ben de yararlanmak istiyorum diyenlerdenseniz o halde hemen vakit kaybı yapmadan Turkcell yetkili kişileri ile bir an önce hızlı şekilde iletişime geçmeye de başlayabilirsiniz. “BOL 3GB” yazıp 2200’ye ücretsiz bir şekilde SMS atarak katılabilirsiniz.

Turkcell BOL 500 Paket

Bir diğer yararlanabileceğiniz cazip paketlerden birisinin de bol 500 paketi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Her yönden Turkcell operatörü sizlere kazançlı olacağınız destekler sunarak yüzünüzü güldürmeye başlıyor. Bol 500 Paketini alarak da her yöne 500 dk konuşmanın yanı sıra 1000 SMS ve 1GB internet hizmetlerinden de yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Hepsi Bol Paket

Faturasız kullanıcılar için Turkcell tarafından devreye girilen bir başka paketlerden birisi de Hepsi Bol diyebiliriz. Turkcell bol paketleri sayesinde artık iş bağlantılarınızı, sevdiklerinizle özlemlerinizi en güzel şekilde giderme fırsatını da ele geçirmiş olacaksınız. Tüm bu avantajlı paketlerden yararlanabilmeniz adına hemen sizlerde faturasız bol paketlerinden birisini seçmeniz yeterli olacaktır. Bunun için tek çıkış yollarından birisi de Turkcell yetkili kişileri ile bir an önce irtibata geçmek olacak. Kampanyalar ve faturasız hat sahiplerinin merak ettiği tüm soruların cevabı için hemen sizlerde Turkcell yetkili kişileri ile iletişime geçebilirsiniz. Size özel sunulan en uygun fiyatlı bol paketlerinden birisini de seçerek aylık az bir ödeme yoluyla bolca konuşabilirsiniz. Turkcell yapmış olduğu avantajlı paketleri ile artık iletişimlerinizi bolca karşı tarafla sıkıntısız şekilde yapmanıza en iyi şekilde imkan tanıyor. Bu pakette 2GB internet, 1000 SMS ve her yöne 750 dakika bulunmaktadır ve sadece Turkcell faturalıya yeni geçen kullanıcılar kullanabilir. Aylık 50 TL ücreti olup katılmak için HEPSİ BOL yazıp 2222’ye mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Ayrıca Turkcell bedava internet yazımızda benzer hediye paketlere yer verdik. Umarız ilginizi çeker. Bizi takip etmeye devam edin, cebinizde yüzünüzde gülsün…

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum