Turkcell Fırtına 16 GB Platinum Tarifesi

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Fırtına 16 GB Platinum Tarifesi

Turkcell 2017 yılında yeni kampanyaları ile karşımızda… Turkcell platinum paketleri her ihtiyacı karşılayacak nitelikte ve özel müşteriler için tasarlanmış paketlerdir. Trabzonlu kardeşlerimizin çok kullandığı bir paket olma özelliğini taşıyor 🙂

Trabzon Sporlulara Özel Turkcell Paketi

Turkcell 16 GB fırtına Platinum paketi Trabzon spora gönül vermiş Turkcell kullanıcılarına özel olarak geliştirilmiş bir pakettir. Turkcell 61Cell olarak isimlendirilen pakette her yöne 2000 dakika ve 16 GB internet bulunmaktadır. Kampanya ücretlendirmesi aylık ve yıllık abonelikler için farklı olarak belirlenmiş olup, aylık abonelik için ücret 129 lira, yıllık abonelik için ise ücret 99 liradır. Turkcell fırtına 16 GB internet platinum paketine abonelik işlemlerini gerçekleştiren kullanıcılar ayrıcı kişiye özel olarak belirlenecek servis hizmetlerinden de ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir. Kampanya için son başvuru tarihi 2017 Aralık ayı olarak ilan edilmiştir. Fırtına paketi ile birlikte sunulan hizmetler için ise son yararlanma tarihi 26 Aralık 2017’dir.

Fırtına Platinum Paketi Hizmet Detayları

Turkcel Fırtına Platinum paketine üye olan abonelerimiz ücretsiz olarak Turkcell Goller cepte hizmetinden yararlanabileceklerdir. Bu hizmetten abonelikleri süresince ücretsiz olarak yararlanabilirler. Goller cepte hizmeti takımız hakkındaki haberlerden ve takımınızın atmış olduğu gollerden anında haberdar olmanızı sağlayan bir sms hizmetidir. Fırtına paketine geçiş yapmanız durumunda takımınızın adını yazıp 2222’ye sms atarak takımınızın hakkındaki son gelişmelerden anında haberdar olmaya başlayabilirsiniz.

Fırtına Platinum paketine geçiş yapan Turkcell kullanıcıları ayrıca Turkcell Çalarken dinlet hizmetinden de ücretsiz olarak yararlanabilirler. Bu hizmet sayesinde Turkcell kullanıcıları abonelik süreleri boyunca kendilerini arayanlara istedikleri Trabzon Spor marşını dinletebilirler. Yalnızca Trabzon spor marşları değil istediğiniz şarkıyı da seçmeniz mümkündür.

Fırtına Platinum paketlerine üye olanlara ayrıca Turkcell Tv+ paketleri de ücretsiz olarak sunulmaktadır. Fırtına 4 GB ve Fırtına 8 GB paketlerinde abonelikleri bulunmakta olan Turkcell kullanıcıları 2 ay boyunca, 16 GB pakette abonelikleri bulunan Turkcell kullanıcıları ise aboneliklerinin devam ettiği süre boyunca Turkcell TV+ paketinden ücretsiz olarak yararlanabilirler. Ayrıca Turkcell TV+ paketinin içerisinde 5 GB Turkcell bedava internet ve 100’ü aşkın kanalda bulunmaktadır. Turkcell Platinum avantajları için sitemizi takipte kalın…

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum