Turkcell Gazi ve Şehit Yakınları Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Gazi ve Şehit Yakınları Kampanyası

Turkcell kahraman gazilerimiz ve şehit yakınları için muhteşem bir kampanya başlattı.  Kahraman paketi olarak kamuoyuna ilan edilen pakette her yöne dakika, sms ve internet bulunuyor. Çok uygun fiyatta hizmet sunan paketin yaklaşık olarak 5.000 adet gazi ve şehit yakınına ulaşması bekleniyor. İşte Turkcell’in büyük inceliği ile şehit, gazi yakınlarına özel hazırladığı kampanya detayları;

Kampanya Detayları

Kampanya yıllık ve aylık aboneliklerde farklı fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Kampanya dâhilinde Kahraman paketinde 2 GB internet, her yöne 500 sms, grup içi arama 1000 dakika ve her yöne 500 dakika kullanım hakkı bulunmaktadır.

Kampanyadan yalnızca gaziler, gazi yakınları ve şehitlerimizin 1. Derece yakınları yararlanabilecektir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için müşterilerin gazi ve şehit yakını olduklarına ilişkin belgeleri ile Turkcell iletişim merkezlerine gelmeleri gerekmektedir.  Paket içinde kullanılmayan dakika, sms ve internet bir sonraki aya devredilmez. Kampanya ya KDV ve ÖTV gibi vergiler dâhil olup, telsiz kullanım ücreti dâhil değildir. Bu ücret tarifenize ek olarak her ay hesabınızdan tahsis edilmektedir. Kampanyadan yıllık abonelik şeklinde yararlanan kullanıcıların 12 ay dolmadan paketten ayrılmak istemeleri durumunda 30 TL taahhüt ihlal bedeli yansıtılmaktadır. Paket üzerindeki haklar bir başkasına devredilemez.

Kahraman Kampanyası Ücretlendirme Tarifesi

Kahraman kampanyasında aylık ve yıllık abonelikler için farklı ücretlendirme tarifeleri uygulanmaktadır. Aylık paket de kullanım bedeli 49 TL yıllık pakette kullanım bedeli 19 TL olarak belirlenmiştir. Kampanya 01.06.2017 tarihine kadar geçerli olup bu tarihten sonra ücret tarifesi değişiklik gösterecektir. Bu tarihten önce abonelik işlemini tamamlayan üyelerin abonelik sürelerinin sonuna kadar bu işlem tarifesi geçerli olmaya devam edecektir.

Paket aşımında uygulanacak tarife sms için 50 kuruş, konuşma için dakikası 60 kuruş, internet kullanımı için ise 200 MB internet için 5 TL olarak uygulanacaktır. İnternet aşımında 5 TL şeklinde belirlenen ücretlendirme tarifesi en fazla 20 kez bu fiyat üzerinden hesaplanacak olup bu 20’nin üzerinde tekrarlanması durumunda internet hızı 5 kbps’ye kadar düşürülür. Bu durum yeni paket satın alınana kadar devam eder. 5 kbps hız ile internet kullanımı ücretlendirilmez.

Ayrıca bedava internet paketi kampanyası tam size göre, fırsatları, yenilikleri ve diğer tüm süprizleri kaçırmamak için sitemizi takibe alın. Sonra üzülmeyin, teşekkürler.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum