Turkcell Gece Kullanılabilen 1GB internet Paketi Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell Gece Kullanılabilen 1GB internet Paketi Kampanyası

Evet gençler, gececiler, ayakçılar ve uyku sorunu olanlar, bu kampanya sizin için. Bir zamanlar ciddi uyku sorunu yaşıyordum, gündüz uyuyor gece uyuyamıyordum. Napayım diyip sosyal medya da geziniyor yada dizi, film gibi zaman öldürücü aktivitelere bakınıyordum. Wifi modem ihtiyacımı karşılıyordu ama kota dolunca ızdırap dolu günler, geceler de beraberinde geliyordu. Gece paketleri bu yüzden çok yakından takip ederdim. Sizi bu yüzden anlayabiliyorum. Turkcell’de böyle bir kampanya yapmış, sadece 5 TL’ye 30 gün gece 00:00 ile 06:00 arası geçerli tam 1GB interneti sizlere sunuyor.

“GECE 1GB” yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderdikten sonra gelen onay mesajı ile paketiniz hattınıza tanımlanıp aktif olmaktadır.

Paket hakkında çok sık sorulan sorular;

  • Kampanyaya katılmak için gönderilen mesaj ücretlimidir? Hayır değildir.
  • Bu kampanyadan kimler yararlanabilir? Tüm faturalı ve faturasız hat sahipleri.
  • Kampanyaya katılım sınırlımıdır? Hayır, bir sınır bulunmamaktadır.
  • Paket bitim mesajları geliyor mu? Evet, paketin %80 ve %100’ünü kullandığınız zaman bilgilendirme mesajı alırsınız.
  • Sahip olduğum başka pakette de internet kullanımı mevcut, hangisi öncelikli? Belirtilen gece saatlerinde bu kampanya önceliklidir.
  • Kampanyayı iptal ettikten veya kullanım süresini doldurduktan sonra tekrar katılabilirmiyim? Evet, şartlar sağlandığı sürece katılabilirsiniz.
  • Paket sadece yurtiçinde mi kullanılmaktadır? Evet.

Yenilenme süresi ne kadardır? 30 günlük periyotlar sonunda faturalı hat sahibi iseniz faturanıza yansıtılır, faturasız kullanıyorsanız bakiyeniz olması durumunda yenilenir.

Bedava internet paketi konusunda rakipsiz olduğumuzu gösteren onlarca konudan sadece birisi olan bu yazıda, aklınıza takılan soru, görüş ve şikayetler için konunun altında ki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum