Turkcell GNÇ 14 Şubat Sevgililer Günü Hediye 2 GB Kampanyası

Reklam Alanı 4
Reklam Alanı 6

Turkcell GNÇ 14 Şubat Sevgililer Günü Hediye 2 GB Kampanyası

Türkiye’nin en büyük cep telefonu operatörlerinden olan Turkcell, 14 Şubatta sevgilileri unutmadı. 14 Şubat kampanyası adı altında çıkardığı yeni kampanya ile sevgililere bu özel günde çıkardığı kampanya ile eşlik ediyor.

Turkcell GNÇ uygulamasından oynayacağınız oyunda Galatasaray Futbol Kulübünün kaleciliğini Yapan Muslera’ya gol atmanız gerekiyor. 14 Şubatta sevgilileri yalnız bırakmayan Turkcell sevgililer günü kampanyası ile milyonlarca abonesine bedava 2 GB internet sunuyor.

7 Şubat 2017 ve 14 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan 26 yaşını doldurmamış Faturalı ve ya faturasız Turkcell kullanıcıları faydalanabilir ve kampanyaya sadece bir defa katılabileceklerdir.

Turkcell Sevgililer Günü Kampanyası Hakkında

Kampanyaya katılmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Turkcell Sevgililer Günü kampanyasına yani diğer bilinen adıyla 14 Şubat Kampanyasına özel hediyeyi kazanmak için GNÇ uygulamasına sahip olmanız ve uygulamadan oynanan oyunda gol atmanız gerekmektedir. 14 Şubat’tan itibaren 72 saat içinde haftalık olarak sınırlandırılmış (7gün) 2 GB internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. İnternet hattınıza tanımlandıktan sonra 1 hafta süre ile kullanım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca kampanya dâhilinde hattınıza tanımlanacak olan 2 GB hediye internet paketiniz sadece yurt içi kullanımlarında geçerlidir. Kullanmadığınız ve süresi biten internet paketiniz hattınızdan otomatik olarak silinecektir ve mevcut paketinize dâhil olmadığı gibi bir sonraki aya da devir etmeyecektir.

Bu kampanya dâhilinde aldığınız hediye internet paketinin kullanım detaylarını öğrenmek için ise ‘KALAN’ yazıp, 2200 ya SMS atmanız gerekiyor. Sonrasında kalan kullanım miktarınız SMS olarak gelecektir. Aynı zamanda internet paket kullanım limitiniz %80’e geldiğinde otomatik olarak kalan miktarlar için ayrıca SMS alacaksınız.

Kampanyayı iptal etmek istediğiniz takdirde ‘GNCSEVGİLİLER2GB’ yazarak 2200’a SMS atmanız gerekmektedir. Sonrasında hediye internetinizin kullanım hakkının iptal edildiğine dair bir onay mesajı alacaksınız. Ayrıca kalan kullanımlarınızı herhangi bir 2. Tekil kişiye paylaşmanız ve ya devir etmeniz mümkün değildir.

Kampanyadan Turkcell GNÇ uygulamasına sahip olmayan aboneler faydalanamaz. Kampanyaya katılabilmeniz için GNÇ uygulamasının mobil cihazınızda yüklü olması gerekmektedir. Aynı zamanda kampanya paketlerini üst üste almanız mümkün değildir. Her hat sahibi sadece 1 defa faydalanabilecektir. Reklamlarda Muslera ile gördüğümüz bu kampanya çok tutacak gibi görünüyor.

Turkcell bedava internet konumuzda da benzer kampanyalara yer verdik, yararlanmak istersen durma gözat.

Reklam Alanı 5

Soruya Cevap Veriniz *

Reklam Alanı 7

Üye OlŞifremi Unuttum